50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

מנהלי חשבונות? אף פעם לא מאוחר להתקדם – כל המידע על קורס הנהלת חשבונות סוג 3

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 מיועד בעבור מנהלי חשבונות שעברו בהצלחה את קורס 1 ו 2 לטובת קידום מקצועי המגיע לידי ביטוי באמצעות קורס נרחב המשלב נושאים רבים וחשובים בעבור כל מנהל חשבונות. למעשה, אם אתם מנהלי חשבונות שרוצים להתקדם בקריירה ואף לקבל ידע נרחב שאותו אפשר ליישם במקום העבודה הקיים או מתוך מטרה להתקדם מקצועית לחברות אחרות. הקורס הזה מהווה הזדמנות מעולה לקבלת ידע מקצועי נרחב, ועל כן אף פעם לא מאוחר להירשם, גם אם יש לכם כבר שנים ארוכות של ניסיון בתחום.

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 – כל מה שצריך לדעת

מטרתו של קורס הנהלת חשבונות סוג 3 הוא לספק לבעלי מקצוע שעברו הכשרה בתחום של הנהלת חשבונות ידע חיוני אשר נחוץ לטובת ההתקדמות המקצועית. לקורס הזה יכולים להתקבל מי שמחזיקים בתעודת הנהלת חשבון סוג 2 לצד ועדת קבלת, כאשר לרוב מדובר בקורס שנערך למשך תקופה של 220 שעות. הקורס הזה נחשב למבוקש מאוד בקרב בעלי מקצוע בתחום הן בשל הידע המקצועי הנרחב והן בשל הפרקטיות המתקדמות אותם לומדים במסגרת הקורס, בוודאי כאשר לוקחים בחשבון את הנושאים הרבים שנלמדים במסגרתו – חשבונאות מעשית, תורת המסחר הכוללת בין היתר מס הכנסה מושגים, תאגידים, ניירות ערך, ניהול קופות גמל וקופות חיסכון לצד גישות בסיסי מזומנים, ארגון של המידע הארגוני וכן שחזור חשבונאות, כאשר את הקורס מעבירים מומחים ומרצים בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום.

קורס מסוג זה הוא הקורס המתקדם ביותר בתחום של הנהלת חשבונות אשר התקדם באופן משמעותי מאוד בעשור החולף, לא מעט בזכות כניסה של טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות לבצע את תהליך הבקרה והפיקוח על ההתנהלות הכספית באמצעות תוכנות ולא באופן ידני, כפי שהיה נהוג. מאחר והביקוש למנהלי חשבונות המחזיקים בסוג 3, אין ספק כי מדובר בהזדמנות נפלאה בעבורכם להתקדם מקצועית ואף להרחיב את הידע, בכל גיל ובכל סטטוס בחיים. יחד עם זאת, צריך לעמוד בתנאי סף, בהתאם לתנאים אותו קבע מוסד הלימודים בו בחרתם ללמוד.

 

 

קורס מקצועי בעל השפעה אדירה על העתיד המקצועי שלכם

קורסים מקצועיים כמו למשל קורס חשבונאות סוג 3 מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם גם בגיל מבוגר לקבל מידע מהותי שבו תוכלו להשתמש בחיי היום יום בעבודה, בין אם אתם עובדים בעסק קטן או בארגון גדול המעסיק אלפי עובדים. הקורס מחולק לרמה מעשית לצד למידה עיונית "יבשה", כאשר שעות רבות מתוך הקורס מוקצה לטובת תרגול מעשי. שימו לב כי מאחר וקורס זה מנוהל תחת משרד הכלכלה, העלות הכספית שלו עומדת על 5,000-5,500 ₪ בלבד. ניתן לחלק את התשלום לתשלומים ואף לקבל תמיכה כלכלית, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להשקעה כספית נבונה אשר תאפשר לכם להגיע לתוצאות ולתעודות הסמכה.

לסיכום

תעודת חשבונאות סוג 3 מהווה הזדמנות ליצירה של מערך המשלב  ידע מקצועי כמו גם ידע תיאורטי אשר יכול לסייע לכם להתקדם מבחינה מקצועית, כחלק מיצירה של מענה מקצועי המגיע לידי ביטוי באמצעות היכולת שלכם להתקדם קדימה ולממש את הכלים אותם למדתם במסגרת הלימודים בעבודה ובקריירה. כאשר לוקחים בחשבון את הגמישות בשעות הלימודים וכן האפשרות לשלב את זה גם במסגרת של לימודי ערב, מדובר בהזדמנות מעולה ליצור מענה לפיתוח אישי ומקצועי המגיע לידי ביטוי בסופו של דבר עם תעודת הסמכה להנהלת חשבונות סוג 3.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות