50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

היופי שברפואה האלטרנטיבית: הכול על חדרי מלח

עולם הרפואה האלטרנטיבי מציע מגוון גדול של טיפולים אשר נועדו לסייע לטובת טיפול במגוון רחב של מצבים רפואיים, כמו למשל בעיות נשימה. למעשה, אם עד לפני מספר שנים היכולת של הציבור הרחב לקבל את הטיפול האלטרנטיבי הייתה מוגבלת למדי, כיום ניתן לראות שינוי מגמה, וזאת בשל פתיחה של חדרי מלח בפריסה ארצית ותוך שימת דגש על ניצול של רכיבים טבעיים לטובת סיוע לפתיחה של מעבר האוויר לצד חיזוק המערכת החיסונית, כל זאת בזכות חשיפה ליוניים שליליים המדמים מערת מלח. אם גם אתם רוצים לגלות את היופי שברפואה האלטרנטיבית ולבקר בחדר מלח, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

חדר מלח – טיפול אלטרנטיבי משלים

מזה מאות שנים נהגו בני האדם להיעזר במלחים לטובת שחרור של ליחה והתמודדות עם בעיות נשימה באופן טבעי, וזאת בעקבות גילוי של שבטים אינדיאניים אשר נהגו לשלוח את הלוחמים למכרות המלח, מתוך הבנה כי היונים השלילים עשויים להשפיע לטובה על בריאותם. למעשה, בשנים האחרונות נפתחו גם כאן בישראל חדרי מלח העשויים מגבישי מלח איכותיים המיובאים ממזרח אירופה, כאשר שיטת טיפול זו מבוססת על חשיפה מבוקרת המתרחשת בתוך חדר מעוצב ונעים מאוד לשהייה.

מדובר בטיפול אלטרנטיבי משלים לטיפול הקונבנציונלי, והוא מיועד בעבור מבוגרים כמו גם ילדים אשר מתמודדים עם בעיות נשימה כמו למשל נזלת, שפעת, ברונכיטיס וליחה, לצד יכולת לפקוד את החדר לטובת קבלת טיפול אלטרנטיבי לחיזוק הגוף כמו גם מערכת החיסון. היחס האישי אותו מקבלים במסגרת הביקור בחדר לצד היכולת להירגע ולנשום עמוק היא זו שהופכת את חדרי המלח למבוקשים במיוחד, כאשר מתגובות ברשת ניתן לראות תגובות אוהדות מאוד מצד מבוגרים כמו גם ילדים שביקרו בחדר ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד.

 

 

מענה טבעי לבעיות נשימה

בעיות נשימתיות כמו למשל נזלת כרונית, ליחה, קוצר נשימה ועוד מקשות מאוד על איכות החיים, בייחוד בשל התופעות הנלוות המקשות על התפקוד ואף פוגעות ביכולת לנשום עמוק ובהתאם לכך מובילות לשלל בעיות בריאותיות. שילוב של טיפול אלטרנטיבי עשוי לסייע לטובת התמודדות עם בעיות מסוג זה, וזאת בשל ההשפעות החיוביות אשר מיוחסות לשהייה בחדר המדמה שהייה במכרות מלח. כאשר לוקחים בחשבון את ההתקדמות של עולם הרפואה הקונבציונאלי בכל הקשור לטיפול בבעיות אף אוזן גרון לצד פתיחה של חדרי מלח בפריסה ארצית, ניתן בהחלט לומר כי מדובר בהזמנות מעולה לקבל מענה טבעי וללא תופעות לוואי, אולם צריך לזכור כי עדיין אין הוכחה מחקרית אשר מצאה כי לשהייה בחדר יש השפעה ישירה על הבריאות. יחד עם זאת, שילוב של שני העולמות הללו מהווה דרך שבה ניתן לנקוט, וזאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לשיפור בתסמינים ובהתאם לכך חיזוק הגוף ואפילו הנפש.

לסיכום

שהייה בחדר מלח הפכה לטרנד לא רק בישראל אלא גם בערים נוספות בכל רחבי העולם, וזאת בשל היכולת לפקוד חדר מעוצב נעים למשך זמן קצוב ובזמן הזה להאזין למוזיקה, לקרוא ספר או אפילו לשוחח עם אנשים אחרים ששוהים באותו החדר. מדובר בבילוי לכל דבר ועניין  ובעל אספקט של טיפול משלים לבעיות נשימה כמו גם חיזוק הגוף באמצעות חשיפה למלחים טבעיים, כאשר טיפול זה אינו מלווה בתופעות לוואי ומותאם בדיוק לצרכים שלכם – החל מביקור בודד אחד ועד סדרה של ביקורים בחדר, כל זאת בשילוב כאמור של טיפול צמוד מצד רופא אף אוזן גרון, כחלק מניצול של הרפואה המתקדמת המודרנית לצד טיפול אלטרנטיבי משלים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות