50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

דיור מוגן – אתם זקוקים למדפסת חזקה ואיכותית Brother MFC-J470dw

עסקים בתחום הדיור המוגן, עוסקים ללא ספק בתחום חשוב ומיוחד במינו. עם זאת, הם בו זמנית גם עסקים רגילים לכל דבר, מבחינות רבות. ובכדי שעסק ממוצע יתפקד כיום, יש כמה מוצרים משרדיים חיוניים, שצריכים לרכוש ולתחזק. אחד המוצרים האלה, היא המדפסת. מדוע זה חשוב בדיור מוגן? מה מציעה מדפסת Brother MFC-J470dw? ומה עוד כדאי ומעניין לדעת בהקשר זה?

כל העסקים מדפיסים!

הדפסות בבתי עסק, מלוות אותנו כבר שנים רבות. בעבר הייתה אולי תלות בבתי דפוס, אך כניסת המדפסות הקומפקטיות לתמונה, שינתה זאת מהקצה לקצה. כעת, עסקים יכולים להדפיס בעצמם, בזול ובקלות, מגוון חומרים שימושיים. הרעיון היפה של "משרד ללא נייר" והצלת כדור הארץ בסיועו האדיב, לא כל כך עובד בשטח. בינתיים, הצורך בהדפסת דפים פיזית עדיין קיים ובהיקף לא קטן. בכדי לתת לכך מענה, אחת האפשרויות שעומדות בפני דיור מוגן, היא לרכוש מדפסת חזקה וטובה של Brother ואת הדיו עבורה. מבחינת הוצאות הדיו השוטפות – כעסק, אתם יודעים שזה לא זול. הפתרון? דיו חלופי! תוכלו למצוא אותו באתר חברת XL דיו, להזמין בקלות ובטווח הארוך לחסוך בגדול. מדובר במכלי דיו חלופי, תואם באופן מלא למכלים המקוריים. המוצר מגיע לפחות עם אותה כמות דיו כמו מיכל הדיו המקורי, בעוד שמחירו הוא רק כ-20% מהדיו המקורי!

 

Brother MFC-J470dw – מדפסת לדוגמה

האפשרויות לרכישת מדפסת עבור דיור מוגן רבות. כדוגמה לכך, כמה מילים על דגם Brother MFC-J470dw של חברת ברדר. ברדר היא חברה בולטת ואמינה, וותיקה מאוד בתחום המדפסות. למעשה, היא פעילה לא רק בתחום זה, אלא גם בתחומי אלקטרוניקה נוספים. זו היא חברה בינלאומית, שמרכזה ביפן, עם מוצרים לעסקים, כמו גם לשוק הפרטי. MFC-J470dw היא מדפסת הזרקת דיו משולבת (All-in-One). כלומר, היא מדפיסה, סורקת, מצלמת מסמכים ושולחת פקס. המדפסת מסוגלת להדפיס משני צידי הדף (Duplex Printing), תכונה אשר תורמת למהירות ולפרודוקטיביות. היא בעלת חיבור אלחוטי, ניתן להדפיס בה מהתקנים ניידים והיא גם כוללת automatic document feeder. המדפסת מדפיסה עד 32 עמודים לדקה בשחור ועד 27 עמודים לדקה בצבע. ניהול המדפסת, מתבצע בסיוע צג צבעוני מובנה. גם בתחום הדיו אותו הזכרנו קודם, יש לה יתרון חשוב וחסכוני – ארבעה מכלי דיו נפרדים, כך שניתן להחליף בקלות, רק את המיכל שדרוש לכם.

מדוע דיור מוגן זקוק למדפסת?

מדוע דווקא בעסק של דיור מוגן, הדפסות חשובות? ולמה מתאימה לכך דווקא מדפסת משולבת, דוגמת זו שהזכרנו?

מדפיסים הרבה – עסקים מדפיסים כמויות שונות של דפים בממוצע, בהתאם לאופי פעילותם. דיור מוגן הוא בין סוגי העסקים, אשר עובדים מול היקף רחב של לקוחות, ספקים וכדומה. הדבר נוטה להשפיע, לכיוון יותר הדפסות.

לא רק הדפסה – כאשר מדברים היום על מדפסת לעסק, מקובל וחשוב להתייחס למדפסת משולבת ולא סתם למדפסת. למעשה, זהו מוצר מיוחד בפני עצמו, שמרכז מענה לכמה וכמה צרכים משרדיים.

מוצר עסקי ותיק ואמין – מכשירים אלה, כמו גם מדפסות שמגיעות בפני עצמן, הם כיום סוג מוצר מאוד בשל. מוצר אשר הוכיח ומוכיח את עצמו, באינספור עסקים.

חסכון במקום – ביחס לרכישת בנפרד של מדפסת, סורק, מכונת צילום ומכשיר פקס, מדובר על חסכון עצום במקום! מקום פנוי במשרדים לא מגיע בחינם, כך שזהו היבט חשוב למדי.

לסיכום

בחירה חכמה במדפסת חזקה ואיכותית, תבטיח לכם שימוש ארוך ויעיל בה, "שקט תעשייתי" מבחינת תחזוקה והוצאות מינימאליות על כך.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות