50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

שאני אטאטא? מכניסים הביתה שואב אבק ושוטף רובוטי ומניחים את המטאטא בצד!

לא תמיד קל או מתאים לנקות את הבית. אם זה מחוסר זמן, עקב עייפות או מכל סיבה אחרת, אנחנו לא בדיוק מבריקים את הבית כל יום, מהמסד ועד הטפחות. במרכז ניקוי הבית, עומדת בדרך כלל הרצפה. שננקה לפחות אותה לעתים קרובות יותר ואולי גם יותר ביסודיות? גם זה לא תמיד מתאים. מה הפתרון לכך? ובכן, מסתבר שיש פתרון מצוין!

העתיד כבר כאן

לפני כמה עשרות שנים, כאשר מחשבים ואלקטרוניקה התחילו לתפוס תאוצה, הם התקבלו בציבור הרחב בהתלהבות רבה. בכתבות שונות, תיארו את העתיד הרובוטי של האנושות, שבו מחשבים ורובוטים יעשו עבורנו חלק ניכר מהעבודה. כרגיל עם תחזיות נלהבות, זה לא התממש באופן מהיר ומדויק כפי שחזו. למרות זאת, העתיד כבר כאן! יש רובוט שיכול לנקות במקומכם את הרצפה ובאופן מעולה! ואנו לא מדברים על רובוט ענק, רעשני ויקר להפליא, אלא על שואב אבק ושוטף רובוטי viomi v3, שהוא קומפקטי ויעיל במיוחד. אם תנסו להשתמש במכשיר כזה, תוכלו להתרשם עד כמה הוא מתקדם מבחינת המשימה של ניקוי מרצפות. משימה שהיא פשוטה למדי עבור בני אדם, אך במשך שנים רבות סיבכה רובוטים. כעת אנחנו בעידן אחר, שבו הידע בתחום זה מאפשר למכשירים כאלה לבצע עבודה שהיא אפילו יותר טובה מניקוי בידי אדם.

 

 

במבט כללי

VIOMI V3 הוא שואב אבק ושוטף רובוט. כלומר, הוא עושה עבודת ניקוי יסודית, שכוללת שאיבת אבק ראשונית, שטיפת הרצפה וניגוב. הוא פועל באופן עצמאי בשטח, תודות לניווט לייזר LDS 2.0 ולמערך של 12 חיישנים. כך שאין מה לדאוג לגבי התנגשות שלו בריהוט או נפילה במדרגות. הוא גם מסוגל לשמור מידע מיפוי של עד 5 קומות שונות בביתכם. איך הוא יסתדר עם שטיחים ומכשולים שונים? בקלות. תודות למרווח גחון של 2 סנטימטר. השליטה בשואב מתבצעת באמצעות אפליקציה.

מכשיר עם מפרט טכני מרשים

שואב האבק והשוטף הרובוטי viomi v3 כולל תכונות מתקדמות רבות, בהן בולטות במיוחד:

  • יכולת שאיבה חזקה – עם עוצמת שאיבה של 2600Pa, מכשיר זה מסיר בקלות אפילו אבק שהצטבר בחריצי הרצפה.
  • ניקוי חכם – הניקוי מתבצע במסלולים מחושבים היטב, לשם השגת יעילות מרבית. למשל מצב ניגוב Y, אשר כולל חזרה הלוך ושוב, לשם כיסוי שטח מרבי וניקוי מושלם. ישנם גם מצבי שאיבה שונים, בכדי לתת מענה מיטבי לצורכי ניקוי שונים. למשל דרגות לכלוך שונות של הרצפה.
  • טעינה מתקדמת – למכשיר סוללה גדולה של mAh4900. לאחר טעינה, הוא "יודע" להמשיך לנקות מהנקודה האחרונה שבה הוא עצר. כמו כן, לאחר טעינה מלאה, הוא יכול לעבוד עד 200 דקות (מעל ל-3 שעות). במילים אחרות, לנקות בטעינה אחת, כ-280 מ"ר.
  • נקי, בריא ובטוח – למכשיר זה יש מערכת אנטי בקטריאלית ונוגדת רעלנים וכן חיטוי נגד וירוסים, ברמה אשר מגיעה ל-99%. הוא כולל סנן HEPA, שבעזרתו נפלט ממנו אוויר נקי. למי הניקוי ששמים במכשיר, לא דרושים תוספי חיטוי. זאת, מאחר שהסחבה החד הפעמית שלו כבר כוללת חומר קוטל עובש, אשר מסיר 99% מחיידקי האי. קולי והסטפילוקוק הזהוב.
  • מכלים גדולים – מכלי מים ואבק גדולים במיוחד, מאפשרים לצמצם למינימום את הצורך בהוספת מים לרובוט או פינוי הפסולת.
  • סיוע בתחזוקה – המכשיר מקל גם על התחזוקה שלו עצמו, עם תזכורת שהוא ייתן לכם בעצמו, כאשר הגיע הזמן להחליף אביזרים שונים שלו שדורשים החלפה.

לסיכום

נכון, מדובר במכשיר אלקטרוני יקר יותר ממטאטא, דלי וסמרטוט רצפה. אך הוא גם עושה הרבה יותר! כדאי לקחת בחשבון, בפעם הבאה שאתם מנקים את הבית (או מוותרים על הניקוי).

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות