50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

מחפשים חנות תכשיטים? הכירו את תכשיטי חביב

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עושים קניות בצורה מושכלת וחכמה, והם עושים את זה בדרך כלל אונליין או בחנות מוכרת שיכולה לספק להם שירותים ומוצרים טובים. אם אתם מחפשים חנות תכשיטים איכותית, תוכלו לבחור בתכשיטי חביב. מדובר בחנות מוכרת שפועלת כבר יותר מ-40 שנה בבאר שבע וכעת מציעה את הפריטים שלה אונליין. אבל מה הסיפור של תכשיטי חביב? איזה פריטים תוכלו למצוא ובאיזה מחירים? הנה סיפור נוצץ מהאגדות:

תכשיטי חביב החלה את דרכה אי שם בשנות ה-70 של המאה ה-20 . את החנות פתח צורף ועולה חדש בשם ניסים חביב. חביב היה צורף ואמן, בטונסיה, ויצר תכשיטים בעבודת יד שהייתה מדויקת ומותאמת למגוון רחב של אנשים ומגוון אירועים. תכשיטי חביב היא חנות תכשיטים מוכרת אליה מגיעים אנשי הדרום ואנשים מכול רחבי הארץ.

חביב הביא את מקצוע הצורפות מטוניסה ועיצב תכשיטים בהתאמה לצרכים של תושבי הדרום. הוא סיפק לתושבים ולאנשים מכול הארץ את היכולת להגיע לחנות ולבחור תכשיטים יפים, יוקרתיים במחירים נוחים.

מה אפשר למצוא בחנות?

לתכשיטי חביב מגיעים אנשים כשהם רוצים לרכוש לעצמם תכשיט יפה, או להעניק מתנות שיש להן המון משמעות עבור אנשים קרובים. החנות מספקת כבר יותר מ-40 שנה: טבעות אירוסין ונישואין, צמידים לברית או תכשיטים לאישה, תליונים מעוצבים, טבעות לגברים ונשים, שרשראות לבר או בת מצווה ושאר פריטים יפים.

 

 

מה אפשר לרכוש באתר?

כיום אפשר למצוא בחנות ובאתר שלה, פריטים למגוון אירועים, החל מטבעת אירוסין עד שרשרת ליולדת, ואפשר לבחור עגילי חישוק טרנדיים לאישה או עגילי יהלום צמודי אוזן לבת מצווה. בין היתר תמצאו בחנות שעונים יפים ושאר פריטים לגברים ונשים.

בחנות בבאר שבע ובחנות אונליין – ניתן לבחור פריטים באופן מותאם אישית באמצעות תמונות ותיאור של כל פריט. בחנות הפיזית בבאר שבע ממתינים לכם אנשי מקצוע שיכולים לספק לכם ייעוץ בכול הנוגע לבחירת פריטי זהב ויהלומים.  מלבד הפריטים היפים והטרנדיים הקלסיים והאופנתיים תוכלו להזמין תכשיטים בעבודת יד והזמנה אישית לפי הצורך והטעם האישי.

תכשיטי חביב – מקצועיות מדור לדור

אם תגיעו באופן פיזי אל תכשיטי חביב, תוכלו למצור בחנות את ילדיו של ניסים חביב שלמדו את מקצוע הצורפות והיהלומנות ויכולים לסייע לכם לבחור מגוון שרשראות, צמידים, טבעות, תליונים, שעונים ושאר פריטי יוקרה.

לסיכום

תכשיטי חביב היא חנות מוכרת ומוסד של ממש שכעת נגישה לכול כל מי שמחפש תכשיטים במגוון עיצובים, תכשיטים בהתאמה אישית, ושאר פריטים יפים שאפשר לבחור או להעניק למי שאוהבים.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות