50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

בעלי עסק וקשה לכם לנהל אותו? תנו ל-Icount לעשות לכם סדר

אין זה משנה אם אתם עסק קטן שלו כמות עובדים קטנה או אם אתה עסק גדול שנהנה מצוות מסור ורחב של עובדים. משימות שנוגעות לכספים תמיד יהיו חלק מהמשוואה ותמיד יצריכו זמן ולא מעט אנרגיה. מכאן שאם מבקשים לאפס שלל משימות על הצד הטוב ביותר – באופן מסודר, מקצועי ושמיישר קו עם הדרישות של מוסדות המיסים, וכל זאת מבלי לשלם שלא לצורך על שירותים מיותרים, מוזמנים להכיר מגוון שירותים יעילים וידידותיים למשתמש מבית Icount. מוזמנים להבין מדוע מדובר בבחירה של עסקים רבים, וכיצד גם העסק שלכם יכול לקבל סיוע מהותי. ניגשנו לעשות סדר!

הרבה ומעבר לשירותים פיננסים

אם רק שמעתם, אך טרם יצא לכם להכיר, מוזמנים ליישר קו. אייקאונט היא מערכת שמציעה מגוון פונקציות בתחום ניהול העסק, וכאשר אנחנו אומרים "מגוון פונקציות", אנחנו מתכוונים לאינספור פעולות יומיומיות וחודשיות שמשרתות עסקים רבים. מכאן שלצד הנהלת חשבונות באינטרנט, גם ניתן למצוא מערכת ניהול מלאי, שעון נוכחות, שירות פתיחת עסק (עוסק פטור או עוסק מורשה), מערכת ניהול פרויקטים, מערכת זימון תורים, מערכת CRM (ניהול לקוחות), ניהול ארכיון, ניהול קריאות תמיכה, שליחת פקסים, חיבור ישיר לאתרי מסחר, ניהול יומן עסקי, הפקת דו"חות מתקדמים ועוד.

הצצה לקטגוריית הנהלת חשבונות

כדי להבין עד כמה המערכת מסייעת למקד את המענה הרצוי בהתאם לצורך של כל עסק ועסק, מוזמנים להבין איזה מבחר שירותים מקיף ניתן למצוא רק בקטגוריית הנהלת חשבונות. ובכן אייקאונט מאפשרת לנהל תשלומים, לסלוק כרטיסי אשראי, לנהל מעקב אחר צ'קים נכנסים ויוצאים, לנהל את סך ההוצאות (כולל התממשקות עם מנהל החשבונות הפרטי) ולהפיק קבלות, חשבוניות ותעודות משלוח. מה מעבר? ניתן להרוויח מהפעלת עמודי סליקה שדרכם ניתן למכור ללקוח (גם מבלי שתהיה ברקע חנות מקוונת), ניתן לשלוח ללקוח הודעות בגין חוב, לנהל תזרים מזומנים ואם רוצים, גם ניתן ליהנות משירותי הנהלת חשבונות, כולל הגשת דו"חות תקופתיים (הן עבור עוסקים מורשים והן עבור עוסקים פטורים).

 

 

משלמים בהתאם לצורך

אייקאונט מציעה מערכת שמעניקה קשת רחבה של שירותים נחוצים, ועל כן טוב לדעת שהלקוחות של אייקאונט נהנים מיתרון משמעותי – משלמים רק עבור סך השירותים הנחוצים. מעבר לכך, בכל הנוגע לחוויית משתמש אייקאונט עשתה עבודה מדהימה. לא רק שניתן לייצא ולייבא את סך הנתונים הרצויים בקלות, אלא גם ניתן לחבר את המערכת לשלל מערכות רצויות, כגון PayPal, Etsy ו Shopify. כמו כן, טוב לדעת ש- Icountמאושרת מבחינת רשות המיסים, כך שרק נותר להצטרף ולהתחיל להתייעל.

45 ימי ניסיון לצד אבטחה מלאה

מתלבטים איזה מסלול הכי נכון עבור העסק שלכם? מוזמנים לבחור במסלול האידאלי ביותר, כאשר טוב לדעת שאם רק רוצים, ניתן ליהנות מתקופת ניסיון ללא התחייבות. מדובר ב-45 ימים שבהם ניתן להיעזר בפיצ'רים השונים ובמקביל לבחון עד כמה החיים העסקיים נהיים הרבה יותר מסודרים ונוחים. כמו כן, בכל הנוגע לאבטחה, נחדד ששוב ניתן להיות רגועים. Icount מעמידה לרשות קהל לקוחותיה צוות אבטחת מידע מקצועי שנעזר במיטב הציוד שעומד לרשות השוק האזרחי.

מוזמנים להתייעל!

מכאן שבין אם אתם עסק קטן או עסק גדול, עסק של איש אחד או עסק שמפרנס עשרות עובדים, בין אם עובדים מול לקוח אחד או מול שורה משתנה של לקוחות וספקים – מוזמנים להתקדם! מערכת Icount מזמינה אותכם לייעל שלל פעולות, לייצר סדר, לחסוך זמן ובאופן כללי להתקדם ובו זמנית להקל על עצמכם. מה עוד ראוי לדעת? שקיים צוות תמיכה אדיב שפועל ברוב שעות היום, שהמערכת היא תוצר של אינספור מחקרים שערכו מומחי מס ורואי חשבון ושבכל עת ניתן למצוא חידושים בהתאם לתקנות של רשות המיסים והצרכים המשתנים.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות