50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

למי יש צורך בהגשת דוח מס הכנסה?

הגשה של דוחות מס הכנסה היא חובה בחוק הן בעבור ציבור העצמאים אבל גם בעבור שכירים בעלי הכנסה גבוהה. למעשה, שכירים אינם נדרשים לדווח אודות ההכנסות שלהם במסגרת העבודה, אולם במידה ויש מקור נוסף לקבלת כספים כמו למשל תשלום שכר דירה המתקבל בעקבות השכרה, השקעות בשוק ההון או במטבעות קריפטו מהווה על פי רשויות המס חובה שאותה כל שכיר נדרש לבצע. במידה וההכנסות שלכם עלו על סכום של כ-650,000 ₪ בשנה, נדרש לבצע את התהליך על ידי מילוי של הדוח. צריכים להגיש את הדוח? זה הזמן להכיר את אתר qtax.

שכירים בעלי הכנסה העולה על סכום של 650,000 ₪ בשנה? כך תגישו את הדוח בקליק

אחד מהיתרונות הבולטים של העידן הדיגיטלי נובע בין היתר בשל היכולת לבצע שורה של פעולות שבעבר היה נדרש לבצע באופן ידני, דרך האינטרנט. הגשת  דו"ח מס הכנסה באינטרנט דרך qtax מהווה בשורה של ממש בעבור שכירים שיש להם הכנסות העולות על סכום של כ-650,000 ₪ בשנה, וזאת בעקבות יכולת לנצל את הפלטפורמה האינטרנטית לטובת מילוי של הטופס באופן מקוון, ולאחר חתימה על ייפויי כוח צוות מקצועי המורכב מרואי חשבון בעלי ניסיון של שנים רבות יעבור על הדוח, וישלח אותו לרשויות מס הכנסה, בהתאם לחוק. למעשה, האתר הזה מאפשר לכם לקצר באופן משמעותי את הזמן והמאמץ, כל זאת בעקבות שירות אישי הניתן דרך צוות מקצועי הזמין בעבורכם לכל אורך התהליך.

מדובר בבשורה של ממש בעבור ציבור השכירים, הן בשל היכולת לבצע את הפעולה של מילוי הגשת דוח המס באופן מקוון והן בשל הצעת מחיר אטרקטיבית אשר מאפשרת לכם לבצע את התהליך באופן יעיל, מהיר וללא צורך ביצירת קשר עם רואה חשבון אשר יבצע את התהליך הזה בעבורכם. חשוב לציין כי הצורך בהגשת דוח מס הוא לא בגדר המלצה אלא בגדר חובה, כאשר אי שליחתו של הדוח במועד עשוי להוביל להטלת קנסות כמו גם בירוקרטיה רבה, ועל כן השירות אותו אתם יכולים לקבל דרך האתר הוא בעל משמעות גם מבחינת עמידה בזמנים וכן מבחינת היכולת להשלים את התהליך בכל שנה, ללא צורך במילוי מחדש אלא רק לעדכן את הפרטים, ולנקוט בשיטת שגר ושלח.

 

 

לא רק הגשת דוח אלא גם אפשרות לקבלת החזר מס

במידה ותרמתם במהלך השנה לעמותות, מדובר בסיבה שעשויה להוביל לקבלת החזר מס. שימו לב כי ההחזר ניתן רק בתום הגשת הדוח, ועל כן באמצעות צוות רואי החשבון של האתר ניתן להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי באמצעות בדיקת זכאות, ובאם אכן נמצא כי אתם זכאים לקבלת ההחזר, צוות האתר יעדכן אתכם דרך האזור האישי ויעביר את הכסף ישירות לחשבון הבנק, כל זאת כחלק מניצול של הטבות המגיעות לכם כחוק.

לסיכום

במידה ואתם שכירים שיש להם הכנסות נוספות העולות על סכום של כ-650,000 ₪ בשנה, זה הזמן להיכנס לאתר qtax ולאחר הרשמה קצרה לבצע את תהליך של מילוי הטופס באופן מקוון, כל זאת מתוך מטרה להגיש אותו בזמן וכן לחסוך לעצמכם לא מעט מאמץ. מדובר בהזדמנות אותה אסור לפספס, הן בשל הנוחות והן בשל הליווי המקצועי אשר ניתן על ידי צוות של רואי חשבון בעלי ניסיון של שנים רבות. הקדמה האינטרנטית כבר כאן, ועל כן מדובר בהזדמנות שיכולה לחסוך לכם לא רק מאמץ אלא גם התעסקות בירוקרטית אל מול רשויות המס.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות