50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

הכנסה פאסיבית בגיל מבוגר תקל עליכם מאוד: איך נכון להשקיע בנדל"ן בפורטוגל?

במיוחד בגיל השלישי, להכנסה פאסיבית יש חשיבות מכרעת והיא יכולה להקל עליכם לא מעט את החיים. רוצים לייצר הכנסה פאסיבית? השקעה בנכסי נדל"ן בפורטוגל יכולה להיות אחלה אופציה עבורכם.

מה זה הכנסה פאסיבית?

הכנסה פאסיבית היא הכנסה שלא דורשת מאמץ רב מידי, או שאינה דורשת מאמץ כלל. כיום, בעידן המודרני של מהפיכת האינטרנט ומידע, יש מגוון רחב של תחומים שבהם אתם יכולים ליזום הכנסה פאסיבית שתעניק לכם תשואה לא רעה בכלל. לדוגמה, השקעה בנכסי נדל"ן בפורטוגל מהווה הכנסה פאסיבית מעולה מפני שאתם לא באמת עובדים על מנת להרוויח את הכסף מההשקעה הזו. השקעה בנדל"ן במדינה הזאת מהווה הצלחה דיי בטוחה, נכון, אתם עתידים להשקיע לא מעט כסף על מנת לרכוש נכס להשקעה, אך בפועל מדובר בהכנסה צדדית שאתם יכולים ליהנות ממנה ממש בלי לעשות שום דבר.

איך הכנסה פאסיבית יכולה לעזור לבני הגיל השלישי?

לצערנו, כיום במדינה יש לא מעט מבני הגיל השלישי שלא מצליחים לקיים את עצמם באופן ראוי רק מכספי הפנסיה. זה קורה בדרך כל בקרב אנשי שלא דאגו לעצמם לפנסיה ראויה, או לכאלה שהפנסיה החודשים שלהם נמוכה מאד ואינה מספקת. לכן, הכנסה פאסיבית תוכלם לסייע לכם, בני הגיל השלישי, ליהנות מהכנסה נוספת ולקיים את עצמכם בכבוד. בעידן שבו יוקר המחייה רק מזנק, אין ספק שאתם צריכים לדאוג לעצמכם להכנסה נוספת שתשפר את איכות החיים שלכם. בתוף כך, השקעה בנכסי נדל"ן בפורטוגל יכולה להיות אחלה אופציה עבורכם על מנת ליצור הכנסה פאסיבית, נדבר על כך מיד.

 

 

למה כדאי להשקיע בנדל"ן בפורטוגל?

במשך שנים רבות פורטוגל הייתה מדינה ששייכת אך ורק לאירופאים, אולי אפילו רק לפורטוגלים. עם זאת, בשנת 2013,  לאחר שנחלצה מהמשבר הכלכלי שחוותה, פורטוגל החלה להיפתח לעולם ולא מעט מדינות ומשקיעים זינו את הפוטנציאל הזה. התיירים החלו להגיע בהמוניהם למדינה היפה הזו והמשקיעים מצאו בפורטוגל קרקע בטוחה להשקעות בטוחות ללא סיכון. זו בדיוק הסיבה שבגינה כדאי להשקיע בנדל"ן בפורטוגל, מחירי הנדל"ן ממשיכים לעלות בלי סוף וזו ההזדמנות של משקיעים זרים למצוא נכסים במחירים אטרקטיביים ולעשות תשואה יפה.

איך נכון להשקיע בנדל"ן בפורטוגל?

שתי הערים שהכי מומלץ להשקיע בהן הן פורטו וליסבון. ליסבון היא העיר הגדולה בפורטוגל ולא תאמינו, תוכלו לרכוש בה נכס במרכז העיר במחיר של בין 100-350 אלף יורו. תשוו את המחיר הזה למחירים שרצים במרכזה של העיר תל אביב ותבינו את ההבדלים. בכל אופן, אם תשקיעו בנדל"ן בליסבון אתם צפויים לתשואה של בין 6%-8% בממוצע מדמי השכירות שתגבו.

גם בפורטו, שהיא עיר הנמל של פורטוגל, שווה מאד להשקיע בנדל"ן. המחירים של הנכסים שנמצאים במרכז העיר לא מפסיקים לעלות בשנים האחרונות וזה מקפיץ את המשקיעים הישראלים לשם. כיום תוכלו למצוא במרכז ליסבון נכסים להשקעה במחיר של בין 70-150 יורו, שזה מחיר אטרקטיבי מאד עבורכם.

לפני שאתם ממהרים להשקיע את הכסף שלכם אנחנו כמובן ממליצים לכם להתייעץ עם גורם מקצועי על מנת לוודא מראש שאתם לוקחים כמה שפחות סיכונים. במיוחד עבורכם בגיל השלישי, אנחנו לא רוצים שתיכנסו למקומות שיהיה לכם קשה לצאת מהם, אנחנו רוצים שתצרו לעצמכם הכנסה פאסיבית שקטה, בלי לחץ ובלי דאגות.

לסיכום

אין ספק שלהכנסה פאסיבית יש חשיבות מכרעת במיוחד בכל הקשור לבני הגיל השלישי. היא תקל עליכם מאד ותשפר את איכות החיים שלכם. השקעה בנכסי נדל"ן בפורטוגל יכולה לייצר עבורכם הכנסה פאסיבית יפה, עשו זאת בצורה נכונה וההצלחה היא מובטחת.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות