50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

דחו את התביעה שלכם? פנו לעורך דין שמתמחה בביטוח לאומי!

ידוע לכל שביטוח לאומי הוא גוף שנועד לסייע לאוכלוסיות במצוקה. מדובר בגוף שמסייע לאינספור משפחות שנקלעו למשבר כלכלי, ואכן ביטוח לאומי מציע שורה ארוכה של נתיבי סיוע. ביטוח לאומי מסייע לאנשים נכים, סיעודיים, לאנשים שפשטו רגל, שאיבדו את כושר העבודה, לקשישים וכדומה. עם זאת, לצד העובדה שבמהות ביטוח לאומי מבקש לסייע, בפועל הוא לא ממהר להעביר פיצויים, כך שלא פעם קורה שהוא מקשה עורף ומערים קשיים. אי לכך נחדד שבין אם חשים חסרי אונים מול הדרישות של ביטוח לאומי ובין אם נאלצים להתמודד מול סירוב שלדעתכם אינו מוצדק, טוב לדעת שאין למהר להרים ידיים, אך כן רצוי להתייעץ עם עורך דין מתאים.

פונים לעורך דין בעל רקע מתאים

איזה עורך דין מתאים עבור התמודדות מול ביטוח לאומי? ובכן אין זה יהיה מספיק להתמקד בעורכי דין שמתמחים בדיני נזיקין (אם כי זוהי אכן הקטגוריה המתאימה), אלא כדאי שתפנו לעורכי דין ביטוח לאומי. רק עורכי דין בעלי רקע עשיר בייצוג מקרים שנוגעים לביטוח לאומי יידעו כיצד ללוות אזרחים שמתקשים להשיג את הקצבה המרבית, או להגן כראוי על הזכויות הרלוונטיות בתחום. מעבר לכך, עורך דין שמתמחה בייצוג מול ביטוח לאומי לא רק יסביר האם יש טעם לתבוע, אלא גם יסביר לאיזה פיצוי ראוי לצפות, ואף יסביר כיצד נכון להשיג את המטרה. מכאן שבפרקטיקה עורך דין מקצועי ינחה כיצד למלא כראוי מסמכים, כיצד לעבור וועדות רפואיות, כיצד להגיש ערעורים וכדומה.

 

 

לא לוותר בקלות

לא מעט אנשים שמקבלים תשובה שלילית מביטוח לאומי בטוחים שאין הרבה מה לעשות בנידון. מבינים שלעומת תביעה של חברה עסקית שנוטה לחשוב רק על האינטרסים שלה, במקרה זה מדובר בגוף שמראש נועד לסייע בעתות מצוקה, כך שאם הוא סירב, נראה שישנה סיבה טובה. פה המקום לציין שגם גוף גדול ומקצועי כגון ביטוח לאומי עשוי לטעות בשיקול הדעת וגם גוף גדול ומקצועי כגון ביטוח לאומי אינו ממהר לסייע, וזאת מתוך מטרה לשמור על התקציב עבור מקרים יותר חמורים. מכאן שאם מבקשים להשיג סיוע משמעותי מביטוח לאומי, אך בפועל מקבלים רק סיוע חלקי (או גם זאת לא), אין למהר להרים ידיים. בנקודה זו רצוי לזכור שני דברים: סכומי כסף משמעותיים עומדים על הפרק וייצוג מקצועי עשוי לשנות את הפסיקה.

נעזרים באתר ייעודי

אם גם אתם גיליתם שלא קל לתבוע את ביטוח לאומי ואם גם אתם הגעתם לידי החלטה שאינכם מתכוונים לוותר על סכומים משמעותיים, מוזמנים להשיג סיוע מקצועי. כיצד אם כן מוצאים עורך דין איכותי שמתמחה בהתנהלות מול ביטוח לאומי? מוזמנים להכיר את אתר ilaw. באתר תמצאו אינספור עורכי דין מקצועיים שנבחרו בקפידה. מכאן שניתן לבחור בקטגוריית עורכי דין מתחום דיני הנזיקין שמתמחים נקודתית בביטוח לאומי, ואף ניתן לבחור את העיר שבה השירות נחוץ. באופן שכזה מקבלים שורה של אופציות רלוונטיות, כך שרק נותר לבחון מהי העלות והזמינות.

ממקדים את הבחירה

מבקשים לוודא שעורך הדין שמולו עומדים אכן אידאלי עבור המקרה הפרטי שלכם? תוודאו מספר דברים. תוודאו שאכן יצא לו לייצג במקרים דומים. תוודאו שהוא יודע להפנות לרופא מומחה שמתמחה בסוגיה, ותוודאו שהוא בקיא במונחים רלוונטיים. מעבר לכך, נמליץ שתבקשו לדבר עם לקוחות קודמים. עורך הדין אינו משתף פעולה? נראה שעליכם לעבור לעורך הדין הבא. שנסכם? גם אם גוף גדול כגון ביטוח לאומי עומד מולכם, אין למהר להתיישר ולוותר. אם חושבים שלא נעשה עמכם צדק הילחמו על שלכם.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות