50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

התקרחות גברית: איך אפשר לטפל בה?

התקרחות בקרב גברים היא כבר מזמן לא גזרה משמיים שצריך לחיות איתה בשלום, וזאת בשל טכניקות פולשניות  ולא פולשניות אשר יכולות לסייע מבחינת ההתמודדות עם הנשירה. למעשה, תופעה של נשירת שיער והתקרחות היא תופעה נפוצה, כאשר על פי מחקרים שנערכו בתחום נמצא כי 45% מהגברים בין הגילאים 40-18 סובלים מהתקרחות שמשפיעה על הדימוי והביטחון העצמי, בייחוד מאחר והשיער הוא חלק בלתי נפרד מהתפיסה העצמית והאסתטית של גברים כלפי עצמם, כמו גם של הסביבה הקרובה והרחוקה. אם גם אתם סובלים מהתקרחות ומחפשים פתרונות, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג את כל הדרכים לטיפול בנשירה והתקרחות, כחלק מהבנה כי באמצעות שילוב של מספר שיטות ניתן להגיע לתוצאות מצוינות. מוכנים? בואו נתחיל!

השתלת שיער בטורקיה

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה פורצת דרך בעולם נשירת השיער, וזאת בשל טכניקה של השתלת שיער המתבצעת במרפאה המתמחה בתחום של השתלת שיער. טורקיה היא מעצמת השתלות שיער, ועדות לכך ניתן למצוא באלפי הגברים הישראלים אשר טסים למדינה לטובת ביצוע ההליך, בשל מומחיות של רופאים מובילים בתחומם שהצליחו ליצור שינוי דרמטי בחייהם של גברים, בזכות ידע וטכניקות מתקדמות להשתלה. באתר balding תוכלו לקבל את כל המידע אודות ההליך אשר יכול לא רק להצמיח מחדש את השיער ,אלא גם ליצור מראה שיער מלא ובריא, כחלק מטכניקה שבמסגרתה משתילים זקיקי שיער אל תוך הקרקפת באמצעות מכשור מיוחד. ההחלמה מההליך היא יחסית פשוטה, כאשר את התוצאות ניתן לראות בזמן קצר מאוד. מעבר לכך, מרפאות בטורקיה מספקת גם חבילת נופש הכוללת מלונות ברמה של חמישה כוכבים, המשך מעקב המתבצע אל מול הרופא המטפל וכן שימת דגש על הצעת מחיר אטרקטיבית מאוד בעבור ביצוע ההליך.

התקרחות גברית: איך אפשר לטפל בה?

נטילה של תוספי תזונה

לתזונה שלכם יש השפעה ישירה על קצב צמיחת השיער כמו גם הנשירה. פתרון שאינו פולשני ויכול לסייע לטובת התמודדות עם התקרחות היא נטילה של תוספי תזונה ייעודים המכילים ריכוז גבוה של ביוטין. ביוטין הוא ויטמין שנמצא כבעל השפעה ישירה על קצב צמיחת השיער, מאחר והשיער בנוי מחלבונים. כאשר ישנו מחסור תזונתי הוא משפיע באופן ישיר על השיער, בעקבות מחסור בחלבונים ובוויטמינים. על כן, נטילה קבועה של תוספי תזונה ייעודים עם ריכוז גבוה של ביוטין יכול בהחלט לסייע לכם להתמודד עם התקרחות גברית.

טיפול בדרמה רולר

אחד מהטיפולים המתקדמים ביותר בתחום של נשירת שיער הוא טיפול המתבצע באמצעות מכשיר בשם דרמה רולר. מדובר במכשיר פשוט לתפעול שמבצע פציעה מבוקרת של עור הקרקפת, באמצעות מחטים זעירות הממוקמות על ראש המכשיר. את הטיפול מומלץ לבצע פעמיים בשבוע, מתוך מטרה להוביל ליצירה של אלסטין וקולגן שגם מחדשים את עור הקרקפת אבל גם מעודדים צמיחה מחודשת של שיער.

מסכה טיפולית עם שמן קיק

מזה שנים רבות שמן הקיק משמש למגוון רחב של צרכים אסתטיים, כולל צמיחה מחודשת של שיער. למעשה, שמן קיק ידוע בזכות יכולת החדירה המהירה שלו לעומק שכבות העור, ובהתאם לכך להוביל לחיזוק שורש השיער. בנוסף, שימוש במסכה טיפולית המורכבת משמן קיק יכולה לתרום לטובת הרחקה של מזיקים מהשיער כמו גם הסרה של קשקשים ועל כן מדובר בשמן מצוין בעבור גברים שסובלים מהתקרחות ורוצים לפנות לאפיק טבעי שיכול גם הוא לסייע לטובת התמודדות עם התקרחות.

לסיכום

התקרחות גברית היא תופעה מוכרת שמטרידה לא מעט גברים, ובצדק רב. החדשות הטובות הן שאין מדובר בגזרת גורל וניתן בהחלט לשלב בין מספר טכניקות – החל ממסכה טיפולית ועד השתלת שיער המתבצעת בטורקיה, כל זאת לטובת יצירה של מערך שיוביל לא רק לצמיחה מחודשת אלא גם לעלייה בביטחון והדימוי העצמי בעקבות שיער מלא, בריא ושופע.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות