50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

ישנים על זה: חשיבות המזרן לבריאות שלנו

מתי בפעם האחרונה החלפתם את המזרן שלכם? אם חלפו לא  מעט שנים, אתם לא לבד. מזרן הוא פריט שמשמש אותנו למשך שנים רבות, ולעיתים גם עשרות שנים. אולם, כאשר לא מחליפים את המזרן המשמעות היא פגיעה משמעותית באיכות החיים ובבריאות, וזאת בשל ההשפעות הבריאותיות של המזרן שיש לכל אחד מאיתנו בבית, בייחוד בגילאים מבוגרים. למעשה, כאשר המזרן לא מספיק איכותי נגרם נזק משמעותי לגב, צוואר, שכמות ומפרקים, וזאת בשל שחיקה ובלאי טבעי של מזרן שאינו תומך בצורה מיטבית בגוף. אם אתם מוצאים את עצמכם עם כאבים כאשר אתם מתעוררים, מדובר בסימן מובהק לכך שצריך להזמין את המזרן שלכם. בנוסף, המזרן משפיע גם על מצב הרוח שלכם, וזאת מאחר וסקרים שנערכו בתחום מצאו כי מבוגרים שהחליפו את המזרן שלהם למזרן איכותי יותר דיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה כתוצאה משינה רצופה בת 28 יום על מזרן המותאם לצרכים שלהם. חשוב להזכיר גם את נושא הגיל שמשפיע גם הוא על איכות השינה ועל היכולת לצבור כוחות לקראת יום חדש, בייחוד לאחר יום עבודה קשה. על כן, למזרן יש חשיבות עצומה בכל הקשור לשמירה על הבריאות, וזה הזמן לקבל החלטה אודות מזרן חדש ואיכותי שישפר את איכות החיים ואת איכות השינה – החל מהיום הראשון. כיצד תעשו זאת? להלן הפרטים.

רכישת מזרן חדש – כך תעשו זאת בצורה הטובה ביותר

מאחר ורכישה של מזרן מתבצעת אחת ל-15-10 שנים, צריך להקיש זמן ולבצע חקר שוק מקיף בנוגע לחברה מקצועית המתמחה בתחום, וזאת מתוך מטרה להבטיח כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה. זאת ועוד, באמצעות סקירה מקיפה אודות מזרן איכות תוכלו להכיר את הדגמים המובילים והנמכרים ביותר, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להתאמה מדויקת של מזרן אשר יתאים בדיוק לצרכים שלכם ותוך שימת דגש על בחירה במזרן שיספק לכם שינה איכותית וטובה. שימו לב כי אם בחרתם לבצע רכישה של מזרן דרך האינטרנט, וודאו כי אתם מקבלים תקופת ניסיון של לפחות 30-28 יום, כחלק ממטרה של התנסות ובדיקה שתניב רכישה של מזרן שישרת אתכם למשך שנים רבות, באותה רמת איכות. בנושא זה חשוב לציין כי עולם המזרנים עבר שינויים דרמטיים שמגיעים לידי ביטוי בייצור של מזרנים מהדור החדש הכוללים בין היתר שימוש בחומרים כמו ויסקו וכן שילוב של אלמנטים אורתופדיים, בהתאמה אישית. כך לדוגמה, אם אתם סובלים מכאבי גב למשל, ניתן לבצע רכישה של מזרן עם נקודות תמיכה ייעודיות לאזור הגב התחתון והשכמות, כולל שכבות בידוד. בשל המגוון הרחב של המזרנים, מומלץ להתייעץ עם הצוות המקצועי של החברה ממנה אתם רוכשים, כל זאת מתוך מטרה לבצע התאמה מדויקת של מזרן, בהתאם לדרישות שלכם.

איכות היא לא מילה גסה – בוודאי כאשר מדובר במזרנים

כפי שכולנו יודעים, הצרכים של גילאי 30 הם לא אותם צריכים כמו של גיל 50 פלוס וכן על מחקר שוק מקיף יכול לסייע לכם לקבל החלטה נבונה לגבי מזרן שיעניק לכם איכות שינה משופרת לצד שיפור ברמת הנוכחות הכללית לצד מניעת כאבים. בתחום המזרנים, איכות היא לא מילה גסה ועל כן הקדישו זמן לקריאה של סקירות בנושא כמו גם לקבל המלצות מחברים  ובני משפחה שרכשו לאחרונה מזרנים, כולל בדיקה של תקופת ההתנסות והאחריות. בכך, תוכלו גם אתם ליצור תמהיל רכישה משתלם שיבטיח איכות חיים משופרת – בכל גיל.

 

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות