50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

איך עוברים דירה בגיל מבוגר?

מעבר דירה הוא תהליך מורכב בכל שלב בחיים, אולם כאשר מגיעים לגיל מבוגר, אין ספק כי מדובר במשימה מאתגרת שיכולה להתיש גם את החזקים ביותר. בשביל להימנע מתחושה של קושי וסבל, אפשר ואף רצוי לקרוא את המדריך אותו נציג לכם כעת, וזאת מתוך מטרה לבצע את המעבר על הצד הטוב ביותר ועם שימת דגש על נוחות מקסימלית, כפי שנציג כעת.

הזמנה אונליין של מוצרי אריזה

נשיאה של חומרי אריזה הכוללים בין היתר קרטונים, מוצרי ניקיון כמו גם ציוד איננה מומלצת לאנשים מבוגרים, בייחוד אם יש רקע בריאותי. על כן, הזמנה אונליין של מוצרי מעבר דירה בגט פקינג מהווה הזדמנות מצוינת גם לחסוך מאמץ פיזי אבל גם קיצור משמעותי בזמן, וזאת מאחר והחברה מספקת שירות משלוחים המתבצע בפריסה ארצית ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים הנדרשים שלכם, במחיר אטרקטיבי לכל כיס. בכך, תוכלו להוביל לתכנן מעבר המתבצע דרך שימוש בפלטפורמות דיגיטליות בטוחות וחסכוניות גם בכסף וגם בזמן.

ניקיון באמצעות מכשירים חשמליים

חלק בלתי נפרד ממעבר דירה כולל ניקיון יסודי של הדירה הקיימת ולאחר מכן ניקוי של הדירה החדשה. במקום להטריח את עצמכם ולנקות במשך שעות ארוכות, אפשר ואף רצוי להיעזר במכשירי ניקיון חשמליים כמו למשל שואב רובוטי שמקצר לכם את זמן הניקיון ומאפשר לכם להתמקד בדברים החשובים באמת. כאן תוכלו למצוא סקירה מפורטת בנושא של רכישה, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה ובהתאם לכך גם לנקות את הבית הישן והחדש באפס מאמץ.

 

 

שירותי אריזה ופריקה

בשנים האחרונות ניתן להבחין בטרנד שהולך וצובר תאוצה ובמסגרתו חברות פרטיות או אנשים מציעים שירות של פריקה ואריזה בבית הלקוח. מדובר בשירות שעלותו הכספית היא יחסית גבוהה, אולם התמורה שאתם מקבלים תהיה שווה את זה, בייחוד בגיל מבוגר. הסיבה לכך נובעת בעקבות יכולת לקצר את תהליך מעבר דירה באמצעות צוות מקצועי שמגיע עד הבית ואורז ובהמשך גם פורק את הציוד והחפצים בבית החדש, באופן מסודר ומאורגן. מומלץ לקבל המלצות מראש וכן לבחון את רמת הזמינות לפחות כשבועיים לפני המעבר, מאחר ומדובר בשירות מבוקש מאוד.

חלוקת הנטל

מרגישים שאתם לא מצליחים להסתדר עם המיון של החפצים שלכם? זה הזמן לפנות לבני המשפחה כמו גם חברים קרובים שיגיעו לסייע לכם. אין מדובר בבושה אלא להפך – תנו לעצמכם את היכולת לקבל סיוע שלו אתם זקוקים, כחלק מקיצור זמנים כמו גם התמודדות עם משימות שאתם מתקשים לעמוד בהם. על כן, לפחות כשבועיים עד שלושה שבועות מיום המעבר מומלץ לתאם את ההגעה ובהתאם לכך לעבוד ביחד בשביל להשלים את כל המשימות הפתוחות. חלוקת הנטל היא חיונית בעבור כל אדם שעובר דירה, בוודאי לאנשים מבוגרים שרוצים להימנע מטיפול במשימות פתוחות בדקה ה-90.

סדר וארגון באמצעות רשימות

בשביל לשמור על סדר וארגון רצוי לנהל רשימה הכוללת את כל המשימות הפתוחות שלכם – החל מחדרים שעוד לא ארזתם ועד מיון וסינון של חפצים שאותם אתם רוצים למכור או לסדר. כיום ניתן להוריד גם אפליקציות ייעודיות המאפשרות לכם לתחום כל משימה בזמן ואף לקבל תזכורת, כחלק מתהליך של מעבר דירה שלוקח בחשבון את הצרכים הנדרשים ואת מסגרת הזמנים שאותה קבעתם מראש.

לסיכום

מעבר דירה הוא אתגר משמעותי בעבור כל אחד שעובר דירה, ובוודאי בגילאים מבוגרים. יחד עם זאת, באמצעות מעבר על הטיפים אותם הצגנו לכם כאן במדריך גם אתם תוכלו להוביל ליצירה של מערך אשר מאפשר לכם לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות