50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

יש לכם עסק? כדאי שתכירו את שירותי המשלוחים של My Delivery

אם גם לכם יש עסק בישראל, ובפרט עסק מהסוג שמוכר מוצרים לציבור הרחב, נראה שגם אתם ערים לדרישה ההולכת וגוברת של לקוחות לקבל את כל המוצרים עם משלוח מהיר עד הבית. יכול להיות שזה משהו שעדיין לא יצא לכם לעשות בעסק שלכם ויכול להיות שאתם חושבים על זה לא מעט מתוך הבנה של הדרישה הגדולה, ואם עדיין לא יצאתם לדרך אז אנחנו מנחשים שאתם מתלבטים וחוששים להקים מערך שליחויות פנימי. ואכן, הקמת מערך פנימי זה סיפור לא פשוט, יקר והרבה פעמים לא משתלם. למרבה המזל יש פתרון מצוין ואנו רוצים להכיר לכם כעת את אחת מחברות המשלוחים הטובות ביותר בישראל שתסגור לכם את כל הפינות. היא נקראת מיי דליברי והנה כל מה שחשוב לדעת עליה.

פותרים את השילוח עבורכם מא׳ ועד ת׳

אז מהי המשמעות של מערך שליחויות בעצם? קנייה של כלי רכב מתאימים למשלוח ותחזוקה קבועה שלהם, העסקת נהגים ושליחים מקצועיים, הקמת פלטפורמה דיגיטלית נוחה לניהול כל מערך השליחויות, התנהלות מול לקוחות וטיפול בהיבטים משפטיים רבים ועוד. בקיצור – כאב ראש לא קטן. מיי דליברי היא בעצם חברה שמספקת את השירות המלא, כך שאתם בעלי העסקים כלל לא צריכים לדאוג לדברים הללו בעצמכם. המשמעות? חיסכון כספי של עשרות אלפי שקלים ויותר מדי שנה. בואו נראה בדיוק מה הם מציעים.

סוגי משלוחים

משלוח אקספרס לעסקים:

ישנם לא מעט מקרים בהם יש צורך במשלוח מהיר ונקודתי. תשלום מספק שלא הגיע, העברה של מוצר ללקוח שמרגיש לא מרוצה, מוצרים חשמליים למשרד שאי אפשר לעבוד בלעדיהם ועוד. מיי דליברי מציעה מגוון אפשרויות של משלוחי אקספרס מהיום להיום, שירות שניתן להיעזר בו אגב באופן מזדמן גם ללא התקשרות קבועה עם החברה.

 

 

משלוחים מדלת לדלת:

אין ספק שזהו לוקסוס שהרבה לקוחות דורשים, במיוחד כשמדובר על מוצרים גדולים ויקרים. כלומר – אנחנו לא רוצים לנסוע לנקודות מסירה או לדואר ומעדיפים לקבל את המשלוח בעצמינו. מיי דליברי מציעים שליחות כזו כולל תיאום זמן ונקודת הגעה עם הלקוח וכמובן מסירה אדיבה ומקצועית.

שליחות משפטית:

שירות בהחלט מבוקש על ידי משרדי עורכי דין (ולא רק) כשצריך להעביר מסמכים משפטיים לפי הפרוטוקול. גם את השירות המצוין הזה מציעה חברת מיי דליברי.

מערכת מעקב דיגיטלית לנוחיותכם

אחד היתרונות המשמעותיים של מיי דליברי בלי ספק, שמעמידה לרשות הלקוחות שלה מערכת דיגיטלית למעקב אחר המשלוחים. איזה מוצרים יצאו מהמחסן? היכן הם נמצאים בדרך? האם הלקוח קיבל אותם לשביעות רצונו? בקיצור, הרבה שקט נפשי.

היתרונות של משלוחים עם מיי דליברי

  • סוגרים לכם את הפינה: אתם לא צריכים להתעסק בשום דבר שקשור במשלוחים, הם עושים הכל בשבילכם.
  • שילוח מקצועי: מבחינת הלקוחות שלכם מדובר על יתרון מצוין – שליחים מסודרים, מקצועיים ואדיבים במיוחד.
  • חיסכון כספי: אז למה לבזבז הרבה כסף ולעשות זאת בעצמכם? השירות של מיי דליברי חוסך לכם הרבה מאד כסף מדי שנה.

אז כמה זה עולה?

ובכן – זה ממש תלוי בסוג המשלוח, במרחק, בסוג הסחורה וכו׳. היתרון המשמעותי כאן הוא שניתן להתאים באופן אישי מערך משלוחים ובסופו של דבר, איך שלא מסובבים את זה, זה יוצא תמיד יותר משתלם מאשר לעשות זאת בעצמינו.

לסיכום

אם אתם עדיין לא נעזרים בשירות משלוחים מקצועי, זה הזמן להתחיל ואנו ממליצים בחום על השירות הנפלא של מיי דליברי.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות