50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

יוצאים מגבולות הארץ: האם כדאי להשקיע בנדל"ן בקפריסין?

אחד מהיעדים הבולטים להשקעות נדל"ן מעבר לים כולל את אגן הים התיכון, וספציפית קפריסין. למעשה, מדובר בהזדמנות מצוינת בעבור קהל המשקיעים לגוון את תיק ההשקעות ולהוביל ליצירה של מינוף כספים נזילים, כל זאת בזכות היכולת להשקיע במדינה באמצעות הון עצמי נמוך באופן יחסי, לצד קרבה אשר מאפשרת לבחון את הנכס ובהתאם לכך גם לקבל החלטות. האם מדובר באופציה שיכולה להתאים בעבור כל משקיע? יצאנו לבדוק.

השקעת נדל"ן בקפריסין -כל מה שצריך לדעת

קפריסין נחשבת לאחד מהיעדים האהובים על הישראלים, לא מעט בזכות הקרבה הגיאוגרפית כמו גם מזג האוויר הנוח ברוב ימות השנה. בשנים האחרונות קפריסין זוכה להתעניינות הולכת  וגוברת מצד קהל המשקיעים, לא מעט בזכות הזדמנויות השקעה מסקרנות, הן בשל מחירי הדירות הנמוכים באופן יחסי מאשר כאן בישראל, לצד היכולת להרוויח גם את היכולת להפוך לתושב קבע בקפריסין, כך שניתן לעבוד ולחיות באופן חוקי במדינה. מידע על נדל"ן בקפריסין מהווה הזדמנות מעולה בעבור קהל המשקיעים להעמיק את הידע בתחום, ובהתאם לכך גם לקבל החלטות האם מדובר בהשקעה אשר תניב לכם את היכולת לקבל החלטות פיננסיות משמעותיות, בייחוד על רקע היכולת להוביל לקבלת תשואות יציבות לאורך שנים רבות.

כאשר לוקחים בחשבון את מדיניות המיסוי האטרקטיבית כלפי משקיעים, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מצוינת ליצירה של מענה מגיע לידי ביטוי גם בטווח השקעה ארוך טווח לצד קבלת תשואות יציבות, בייחוד כאשר לוקחים בחשבון את היכולת למנף את ההשקעה הראשונית לטובת ביצוע של השקעות נוספות. כאשר לוקחים בחשבון את מחירי הדיור הנמוכים באופן יחסי לישראל כמו גם לערים באירופה, אין ספק כי מדובר ביעד אטרקטיבי אשר מאפשר לכם להוביל ליצירה של מענה המגיע  לידי ביטוי במסגרת של השקעה בנכס למגורים או נדל"ן מסחרי, בהון עצמי אשר מתחיל ב-50,000  יורו ולרכישה של 250,000 יורו בעבור רכישה של בית קרקע.

 

 

מהן הסיבות שהופכות את קפריסין ליעד אטרקטיבי להשקעה?

ראשית, קפריסין היא מדינה קרובה מאוד לישראל ונמצאת במיקום גיאוגרפי אידיאלי – 45 דקות בלבד בטיסה. מדובר בהזדמנות בעבורכם כמשקיעים לבצע את תהליך ההשקעה באופן מרוחק אבל גם עם אפשרות לבקר ולבחון את הנכס בעצמכם, כאשר מדובר בשוק מפותח מאוד, כאשר ניתן לצפות לקבלת תשואות בגובה של בין 6%-10% בעקבות ביצוע ההשקעה. השגשוג של שוק הנדל"ן בקפריסין הוביל לא מעט משקיעים מכל רחבי העולם להביע התעניינות, בייחוד בערים מרכזיות כמו למשל בעיר ניקוסיה. הליווי המקצועי אותו אפשר לקבל דרך חברה מקצועית מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי באיתור של נכס וכן קבלת ליווי בנקאי אשר מאפשר לציבור המשקיעים להשקיע הון כספי נמוך יותר מאשר כאן בישראל, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה המגיע ליד ביטוי במעטפת מלאה הכוללת איתור של נכס לצד אפשרויות מימון נרחבות, עד להשלמת העסקה.

לסיכום

הזמנות השקעה בדמות נדל"ן בקפריסין הוא בעל משמעות בעבור  משקיעים שרוצים למנף את הכספים הנזילים, ובהתאם לכך לקבל תמורה בדמות של תשואות יציבות ולאורך זמן. דרך אתר נדלן גלובלית תוכלו לא רק לקבל מידע מהימן אלא גם לנצל את ההזדמנות לטובת יצירה של מענה המגיע לידי ביטוי גם במידע מהימן וגם בליווי מקצועי, כל הדרך לקראת יצירה של מענה המגיע לידי ביטוי בגיוון של תיק השקעות דרך ביצוע של השקעות במדינה מתקדמת וביחסי ידידות חמים עם ישראל – קפריסין.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות