50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

זקוקים לשירות של הזרקת פלסטיק? כדאי שתכירו את ישר תעשיות פלסטיק

בתחום מוצרי הפלסטיק, יש שירותים רבים שעסקים עשויים להזדקק להם. אחד השירותים המרכזיים שמציעים בתחום זה, הוא ייצור מוצרי פלסטיק שונים בשיטת הזרקת פלסטיק. אחת החברות הבולטות ביותר בארץ לנושא זה, היא חברת ישר תעשיות פלסטיק. מה היא מציעה? מה מיוחד בה ביחס למתחרותיה? ולאילו עסקים היא פונה במיוחד?

תחום עשיר ומגוון

הזרקת פלסטיק היא טכניקה וותיקה ומרכזית מאוד בעולם הייצור, בכל הנוגע לפלסטיק כמובן. ניתן כיום להזריק מוצרים פלסטיים, ממבחר חומרים טכניים, בהתאם לצורך ומשילובים שונים שלהם. יש מה שנקרא הזרקה דו קומפוננטית, בה מזריקים שני חומרים על אותו מוצר, יש טכניקה של "הזרקה ורטיקלית”, יש הזרקה על אינסרטים ושיטות רבות נוספות. פתרון מלא לכל אלה, מציעה חברת ישר תעשיות פלסטיק, אשר למעשה מתמחה בכך. באמצעות השירות הזה, ניתן לקבל מענה לכל תכנון של מוצר פלסטי או משולב בפלסטיק. ישר נוסדה בשנת 1978. מעבר להזרקת פלסטיק, היא מתמחה בפיתוח, בייצור ובהתאמה של פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים עבור תעשיית הפלסטיק. זאת, במגוון ענפי תעשייה ושירותים, בארץ וגם בעולם. בין הענפים, נמצאים למשל ענפי הציוד הרפואי לסוגיו, מוצרים לתחום האסתטיקה, לתעשייה הבטחונית, לחקלאות בכלל והשקייה בפרט, לאלקטרוניקה והייטק ואף למוצרי צריכה.

הכל במקום אחד

לפני שנמשיך, חשוב ומעניין לציין את היתרון המיוחד של חברה זו עבור לקוחותיה: הצעת פתרון כולל, במקום אחד. בדומה ל"קבלן מפתח", אצל ישר תעשיות פלסטיק תמצאו גם אפיון מוצרים פלסטיים, גם ייצור שלהם עבורכם, גם הרכבה וגם שירותי אריזה, הכל במקום אחד. יש לכך יתרונות לא מבוטלים, כגון חסכון בזמן העבודה ובעלותה, שיפור באיכות התוצר שמתקבל, צמצום הלוגיסטיקה וההובלה וקבלת אחריות אחת על המוצר כולו.

תבניות ועיבוד שבבי

היכן שמבצעים הזרקות פלסטיק, דרושות תבניות מיוחדות למטרה זו. ישר תעשיות פלסטיק מציע שירותים של תכנון וייצור תבניות וכלים עבור הזרקות פלסטיק וכן שירותי תחזוקה שוטפת לתבניות, תיקון ואחסון. היא גם מציעה שירותי עיבוד שבבי משלים לחלקי פלסטיק, על פי הנדרש ע”י לקוחותיה. לשם כך, מופעלות במחלקת התבניות בחברה מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), מכונות אלקטרו ארוזיה (EDM), מכונות מדידה תלת ממדית וציוד מתקדם נוסף.

 

 

תהליך ייצור מוקפד

חומרי הגלם עבור תהליכי הייצור מוחזקים במחסן ייעודי, בו מתקיימים תנאים מבוקרים. מערך מכונות הזרקת הפלסטיק של החברה נשלט על ידי מערכת ניהול ריצפת ייצור מתקדמת, אשר מאפשרת לדעת באופן שוטף ובזמן אמת, את מצבה של כל מכונה, מצב העבודה שמתבצעת עליה ופרטי מידע שימושי נוספים. בתהליך הייצור משולבות פעולות קבועות של ביקורת איכות, אשר מתבטאות בדגימות מוצרים ובביצוע בדיקות ויזואליות ופונקציונאליות. כמובן, אם נמצא מוצר שחורג מדרישות האיכות המבוקשות, תהליך הייצור נעצר והתקלה מתוקנת.

שירותים משלימים

החברה מציעה גם מבחר שירותים משלימים נוספים, בהם

  • צביעה – שירותי צביעה למוצרי הפלסטיק, כולל צביעה דקורטיבית ומוליכה (לשם הגנה על אלקטרוניקה מפני הפרעות אלקטרומגנטיות).
  • דפוס – שירות משלים זה לצביעה, מאפשר הדפסה על גבי המוצרים הפלסטיים, כולל בדפוס משי, בהדפסת טמפון (הדפסה על משטחים לא ישרים) ובדפוס דיגיטלי. זאת במספר צבעים, עם לוגו הלקוח, בטקסטים וכתוביות שונות וכדומה. הצביעה מתבצעת בתוך חדר ייעודי, אשר הניקיון והלחות בו מבוקרים.
  • הרכבות אלקטרו מכאניות – שירותי הרכבות אלקטרוניות והרכבות מכאניות, עבור תת מכלולים, מכלולים שלמים ומוצרים.

לסיכום

כדאי בהחלט להכיר את ישר תעשיות פלסטיק. בוודאי אם אתם עסקים גדולים, אשר זקוקים להיקפים גדולים של מוצרים בתחום התמחותה.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות