50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

פותחים את הבוקר: איזו שתייה מומלץ לשתות בבוקר?

כיום, נדמה כי המרוץ לאורח חיים בריא הוא נחלת הכלל. מנהגים כמו שתיית משקאות מיוחדים, תוספי תזונה וכמובן פעילות גופנית באופן תדיר, הפכו למשהו יומיומי בעבור אנשים רבים המבקשים לדאוג לעתידם תוך שמירה על בריאותם. כחלק מכך, ארוחת הבוקר המתחילה במשקה בוקר בריא ומרענן, יכולה לסייע לגוף להיות בעל כוחות גדולים לקראת היום ולחזק את גוף כולו וכמובן, לשמור על הבריאות. אם כך נענה על השאלה – איזו שתייה מומלץ לשתות בבוקר?

עשב חיטה

שתיית מיץ עשב חיטה כמו שהוא הוא משקה מאוד נפוץ אשר מומלץ מאוד לשתות על הבוקר. שתית עשב חיטה בבוקר מסייעת לטיהור הרעלים מהגוף כולל טיהור הכבד והדם מה שמסייע לירידה במשקל תוך האצת חילוף החומרים בגוף. מדובר במשקה מאוד בריא אשר לו סגולות ותכונות רבות כולל הפגת ריחות רעים, סיוע למלחמה במחלות כרוניות הורדת לחץ הדם.

שייק ירוק

בהמשך לשתיית עשב חיטה, מומלץ גם לשתות שייק ירוק אשר מורכב מכול מיני מרכיבים בריאים מאוד. תוכלו לבחור מה לשים בשייק שלכם לפי מה שאתם אוהבים כול עוד מדובר במרכיב ירוק. הצבע הירוק מרמז על מקורות תזונה העשירים בברזל וכן, חומרים תזונתיים נוספים שנחשבים בריאים מאוד ולכן טוב לשתות אותם כבר על הבוקר, עוד לפני שהתחיל היום. ישנם כמה מרכיבים נפוצים לשייק אשר כדאי להוסיף: אבוקדו, תרד, סלרי, זרעי צ'יה, עלי מנגולד, עשב חיטה או בננה.

 

מי קוקוס

משקה נוסף שלא כול כך מוכר ונפוץ הוא מי קוקוס. למרות שמדובר במשקה מאוד טעים שעל פניו נראה די מתוק ולא מזין, בפועל הקוקוס מכיל בתוכו חומרים תזונתיים ערכיים מאוד אשר מסייעים לאזן את הנוזלים בגוף ולשמור על מערכת העצבים. כמו כן, הם מאוד יעילים בהשבת נוזלים לגוף מה שהיה מיוחס בעבר רק למשקאות ספורט לא טבעיים.

תה ירוק או חליטה

במלחמה בין אנשי התה לאנשי הקפה נדמה כי אנשי הקפה מנצחים ובהליכה. אך בפועל, קפה הוא לא משקה כול כך בריא, במיוחד לא בתדירות מאוד גבוהה של שתייה. התחילו את הבוקר בתה ירוק או בחליטת תה המותאמת אליכם. בתה הירוק ניתן למצוא נוגדי חמצון רבים אשר מסייעים לתפקוד המוח אך למרבה הפלא, גם לקבלת אנרגיה בדומה להשפעה שחשים מקפה.

לסיכום

איך מי שלא ירצה לפתוח את הבוקר בטוב וכבר להרגיש בריא על הבוקר. ההרגשה שעשינו לעצמנו ולגוף שלנו משהו טוב, חשובה לא פחות מאשר החומרים החיוניים והבריאים שמשקה הבוקר הנכון יכניס לגוף שלנו. משקאות כמו שייק ירוק אשר עשירים בברזל שכול כך חיוני לגוף, וכן חומרים אחרים המסייעים בחילוף חומרים ובניקוי רעלים, יוצרים לגוף אנרגיה ומסייעים לתחושה טובה ובריאה כול היום. נסו להקפיד בשתייה של אחד מהמשקאות הבריאים הללו לאורך זמן וכבר תרגישו בהבדל.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות