50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

האם איחוד הלוואות יכול לחסוך לכם כסף? "חכם משכנתאות" מביאים את כל התשובות

הנתונים מראים שרוב האוכלוסייה נתמכת בהלוואה בשלב כזו או אחר בחיים ואף שללא מעט אנשים יש יותר מ3 הלוואות פעילות באותה נקודת זמן. מצד אחד, מדובר באפיק מסייע שמאפשר לשמר רמת חיים רצויה ולהתגבר על המצב הכלכלי, אך בפועל ריבוי הלוואות רק מעמיק את הבור הכלכלי ומוציא מאיזון נפשי. מבקשים להחזיר את השליטה לידיים שלכם – מבקשים להבין בדיוק מה חייבים למי ובהתאם לאיזו ריבית? הגיע הזמן למחוק את סך ההלוואות שקיימות ברקע ולהעמיד במקומן רק הלוואה אחת. כיצד? כאן איחוד הלוואות נכנס לתמונה ומשנה לטובה את כללי המשחק.

מדוע מדובר במהלך כלכלי?

באופן כללי הרעיון של איחוד הלוואות ברור: לוקחים הלוואה אחת במקום כל ההלוואות שקיימות ברקע. בפועל, קשה להבין כיצד הדבר כלכלי. גם אתם מתקשים להבין כיצד איחוד הלוואות הנו הפתרון הנכון עבורכם? מוזמנים לגלות מהי השיטה של חברת חכם משכנתאות. חברת חכם משכנתאות מאפשרת לבעלי משכנתא לפרוע את כל ההלוואות שקיימות ברקע (ושמפוזרות בין כמה מוקדים), ובמקומן לקחת הלוואה אחת שיש לה כתובת אחת ומערך חוקים אחיד. באופן שכזה לא רק שיותר קל לעקוב אחר מצב ההחזרים ולחשב את המאזן החודשי והשנתי, אלא גם ניתן להשיג החזר חודשי יותר נמוך, וזהו יתרון משמעותי עבור משפחות רבות שמתקשות לסגור את החודש מבלי להיכנס למינוס (מינוס שבין היתר גורר ריבית משמעותית).

 

 

גם לכם מוטב לבדוק!

גם אתם הייתם שמחים לקחת את אותן 4 ההלוואות שיש לכם ולאפס אותן באמצעות הלוואה אחת שמציעה החזר חודשי יותר נמוך (ההחזר החודשי עשוי להיות יותר נמוך בפער של 10,000 ש"ח), אך חושבים שהדבר לא ריאלי מבחינתכם כי כבר תקופה ארוכה שחווים קשיי פרנסה ואפילו הבנק מסרב להלוות לכם? ובכן טוב לדעת שחברת "חכם משכנתאות" מסייעת ללא מעט לקוחות במצבכם, ואך ללקוחות שחזרו להם צ'קים ושמתמודדים מול תיקי הוצאה לפועל. כיצד? מדובר בחברה מנוסה, בחברה שמתמקדת אך ורק בעולם המשכנתאות ובחברה שמעסיקה מומחים בתחום. מכאן שההבנה המעמיקה בתחום לצד הניסיון העשיר מסייעים להפעיל קשרים חשובים ולנצל אפיקי פעולה שנחשבים מורכבים.

מסייעים גם במקרים מורכבים

חושבים שגם עבורכם איחוד של מספר הלוואות לטווח קצר תחת "הלוואת משכנתא אחת" עשוי לאפס את מצבכם הכלכלי? מוזמנים לקבוע פגישה עם עידו עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות. עוז סייע לאורך השנים לאינספור לקוחות לחזור לעמוד על הרגליים, וזאת באמצעות מחיקת סך ההלוואות שהיו קיימות ברקע ומעבר להחזר חודשי נוח, נמוך ובעיקר ריאלי. עוד ראוי לציין שגם במקרים שנראו מאוד קשים עוז מצא כיצד ניתן לאחד הלוואות, וזאת מתוך רצון עז להגיש סיוע לכל אחד ואחת. לחלק הוא סייע לאחד הלוואות באמצעות הלוואה חוץ בנקאית, לחלק מהלקוחות הוא סייע לאשר הלוואה בגובה של 80% מערך הנכס, לחלק הוא מציע כפתרון משכנתא פנסיונית וכדומה. מסקנה? גם אם אינכם חושבים שקיים מענה, רצוי לבחון את הסיטואציה לעומק.

שיחת ייעוץ ששווה המון

עתה אם נחזור לגוף השאלה שהכותרת מציגה, נענה שהתשובה היא לא ספק חיובית – איחוד הלוואות יכול לחסוך לכם כסף והרבה! הוא עשוי למנוע מכם לשלם ריבית גבוהה בשל המינוס שנצבר בחשבון. הוא עשוי למנוע קנסות בגין אי עמידה בתשלומים השונים, הוא עשוי למנוע לקיחת הלוואה נוספת רק כיוון שמתקשים להחזיר את ההלוואה הקודמת ובאופן כללי נציין שאיחוד הלוואות יודע להקטין בצורה ניכרת את ההחזר החודשי ואף להטיב את תנאי הריבית. אז אם לא רוצים לחוש חנוקים ואם כן רוצים להשיג שליטה מחודשת במאזן הפיננסי, כל שצריך לעשות זה לעבור שיחת ייעוץ ולהתחיל להבין כמה ניתן לחסוך כבר מהחודש הקרוב.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות