50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

בניית תוכנית עסקית היא הדרך הנכונה לקידום העסק, ואותה בונים אצל מומחים! הכירו את Targo consulting

תוכניות עסקיות, תכנונים לעתיד בכלל, ניתוח מצבכם הנוכחי, פתרון אתגרי ניהול מיוחדים – לא פשוט לנהל עסקים. מנהלים רבים, גם כאלה שהם בעלי הכשרה טובה וניסיון, מוצאים עצמם לא פעם מתלבטים ומסתבכים. לעתים חסר להם מידע וניסיון בנקודות ספציפיות. מה הפתרון למצבים כאלה?

ייעוץ מקצועי – המפתח למצוינות בניהול

איש איננו ערוך באופן מושלם, לכל סיטואציה בחיים. כך בוודאי הדבר, גם בעסקים ובניהולם. כאשר פותחים עסק, לא תמיד עומד לרשותכם ניסיון קודם בפתיחת עסקים. עוד לפני כן, כאשר מתכננים יוזמות כפתיחת עסק חדש, על מה תוכלו להתבסס בתכנון? כיצד בכלל מתכננים דבר כזה באופן איכותי ומסודר? בשלבי הפעולה הראשונים, כיצד מייצבים את העסק? בהמשך, כיצד מתרחבים באופן זריז, אך גם בטוח ויעיל? מסתבר שיש לכך פתרון מהיר יחסית, אשר מוכיח עצמו בשטח מזה שנים. אם נתחיל בהמחשה – באמצעות הכנת תוכנית עסקית אסטרטגית אצל Targo consulting למשל, תוכלו לקבוע יעדים, להשיג מטרות, להיערך היטב לגיוס השקעות ועוד. אנו מדברים על קבלת ייעוץ עסקי מגוף איכותי, אשר מתמחה בכך. שירותים כאלה זמינים ומתאימים בהחלט, גם עבור חברות בוגרות.

הכירו את טרגו

Targo consulting היא חברת ייעוץ עסקי, אשר מסייעת לעסקים בתחומים רבים ומגוונים. אלה עשויים לכלול גם יזמים, סטארט אפים וחברות טכנולוגיה. טרגו עוסקת בכך משנת 2012. בעבודה איתה, טרגו מקצה לכל לקוח יועץ ספציפי של החברה, אשר ממונה על הסיוע לה. החברה משתמשת בגישת "סטארט-אפ רזה” במהלך הייעוץ, באופן אשר מסייע להאיץ צמיחה ולצמצם עלויות.

 

 

הכנת תכנית עסקית

תכנית עסקית היא דבר שחייב להיות תפור עבורכם אישית. זאת, גם אם הוא מתבסס על המלצות ידועות מהענף בו אתם פועלים ומתחום בניית התכניות האלה. לשם כך כדאי להסתייע בייעוץ. תודות לכך, תיהנו מ

  • מקצועיות – חברת הייעוץ מתמחה בתחומים אלה.
  • ניסיון – היא גם מנוסה כנראה הרבה יותר מכם בהכנת תכניות עסקיות.
  • רקע שחסר לכם – כגון ניסיון בהכנת תכניות כאלה, עבור עסקים שמקבילים לכם.

תהליך העבודה עם טרגו, כולל ניתוח עסקי ליבה שלכם, זיהוי הזדמנויות והכנת תוכנית ולאחר מכן ליווי ביישום התכנית.

עוד לשירותכם

תוכלו לקבל מחברה זו, גם את השירותים הבאים:

  • סיוע בשינויים – תהליכי Spin-off וטרנספורמציה, השגת צמיחה מהירה, תוך שמירה על עלויות מינימליות.
  • סיוע במציאת מימון – היבט חשוב ביותר. ללא מימון, אין פעילות עסקית ובוודאי שלא צמיחה.
  • הערכת שווי – כלי עזר חשוב ביותר, במשא ומתן לגיוס כספים. זהו נושא מורכב במיוחד עבור חברות בתחילת דרכן וסטארטאפים, אך הוא משמעותי גם עבור חברות בוגרות.
  • אבחון והפחתת עלויות – ניתוח מהיר של נושא העלויות, לשם הפחתת עלויות וכיוון נכון של משאבי העסק.
  • שיפור הבנת הלקוחות – האינטראקציה עם הלקוחות היא כמובן היבט חשוב ביותר ואפילו קריטי עבור עסקים. הייעוץ המקצועי של טרגו, יסייע לכם להבין את הלקוחות שלכם, לאפיין אותם ולשפר את הפעילות מולם.
  • מיצוב ובידול – סיוע במיצוב אופטימאלי של העסק בשוק שבו הוא פועל. התעמקות באופן שבו המוצרים או השירותים שלכם מסייעים ללקוחותיכם, באופן שונה מהמתחרים (הבידול העסקי שלכם).

אלה רק כמה דוגמאות, מסל שירותים רחב שטרגו מציע ללקוחותיה. כפי שראיתם, מדובר בפעילויות ייעוץ שנעות בין האסטרטגי לטקטי – שני היבטים חשובים ומשלימים. ביחד, מתקבל כלי עזר רב עוצמה שעומד לשירותכם בניהול העסק.

לסיכום

לשם קידום העסק שלכם והשגת יעדים עסקיים, אתם צריכים תכנית עסקית. בכדי להכין אותה היטב ולהפיק ממנה את המירב, מומלץ לפנות לשירותי הייעוץ של טרגו.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות