50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

ביזנס או פלז'ר: איך מוצאים ויזה לארצות הברית?

צריכים להוציא ויזה לארצות הברית? אנחנו נענה על כל השאלות שלכם. איך מוציאים ויזה, אילו סוגי ויזות קיימים ומה השלבים שתצטרכו לעבור? כל הטיפים החשובים באמת.

ויזה לארצות הברית

מדי שנה מבקרים יותר מ-100 מיליון מטיילים בינלאומיים בארצות הברית של אמריקה. המספרים הללו הופכים את ארצות הברית ליעד הטיול הפופולרי ביותר בעולם. למרות שאנשים רבים נוסעים לארצות הברית מדי שנה, פחות מ-50% מהם מסוגלים לקבל ויזה. אם תרצו לבקר בארה"ב, תצטרכו לדעת את היסודות של קבלת ויזה לארה"ב. במקביל, תוכלו כמובן להוציא ויזה לארצות הברית באתר Liberty usa שיעשה עבורכם את כל העבודה הקשה עד להשגת האישור המיוחל.

איך מוציאים ויזה לארצות הברית?

נדרשת ויזה לארה"ב לאזרחים מרוב המדינות להיכנס או לשהות בארה"ב לכל מקום תקופת זמן. כדי לקבל ויזה לארה"ב, תחילה עליך להגיש בקשה מקוונת למשרד החוץ האמריקאי. תצטרך לספק מידע ביוגרפי על עצמך, כתובתך והיסטוריית התעסוקה שלך. לאחר שהבקשה המקוונת שלך תאושר, הם ישלחו לך מכתב אישור שעליך להביא איתך בעת ביקור בשגרירות ארה"ב. צוות שגרירות ארה"ב יבדוק את בקשתך בהתאם לדרישות המינימום שלה וייתכן שישאל אותך שאלות בנוגע לכוונתך לחזור לארצך לאחר ביקור בארה"ב.

מתי מומלץ להגיש את הבקשה לוויזה?

מכיוון שיש כל כך הרבה לאומים שדורשים ויזה לארה"ב, מומלץ להגיש בקשה אחד לפחות 6 חודשים לפני הנסיעה לארה"ב. זה נותן לך מספיק זמן לסדר את כל הניירת שלך ולמשרד החוץ לשלוח לך את מכתב האישור ומספר הוויזה שלך. כדאי גם לקבוע פגישה בשגרירות הסמוכה למקום מגוריכם כדי שלא יהיה צורך בנסיעות לצורך הגשת בקשה לוויזה לארה"ב. משבצות הפגישה בשגרירויות ארה"ב שאינן למגורים מוגבלות, לכן מומלץ להגיש בקשה מוקדמת.

 

 

איך מגישים את הבקשה לוויזה?

בשלב הראשון יש למלא את טופס הבקשה לוויזה DS-160 ולהדפיס את דף האישור עבור כל מבקש ויזה, ללא קשר לגיל. עליך לקבוע את סוג הוויזה ולבחור את המיקום לראיון הוויזה שלך. עליך לעשות כמיטב יכולתך כדי לענות על שאלות אלו ולא להחסיר אף פרט. עליך להביא איתך את דף האישור של טופס הבקשה ביום הראיון. אין לשלוח את טופס הבקשה לשגרירות לפני מועד הראיון.

בשלב השני יש לעבור לאתר הרשמי של שירותי ויזה, לחץ על "שלח בקשה" ופעל לפי ההוראות. לאחר שתזין את המידע האישי שלך ותבחר כיצד לאסוף את הדרכון שלך, המערכת תאפשר לך לשלם את אגרת הוויזה באינטרנט. כמו כן, ניתן לשלם את אגרת הוויזה במזומן בדואר ישראל. אם כבר יצרת חשבון, לחץ על המשך. למידע נוסף על דמי ויזה לחצו כאן.

בשלב השלישי יש לתאם את מועד הראיון באופן מקוון. לאחר קביעת מועד הראיון, תקבל מייל לכתובת שציינת, המאשר את התאריך, יש להדפיס הזמנות לראיון. אם ילד מתחת לגיל 14 מגיש בקשה עם הורה, יש לקבוע גם תור לראיון. הקפידו לשלם את אגרת הוויזה בנפרד עבור כל ילד ולמלא טופס בקשה נפרד עבור כל פונה. לכל בקשה יש לצרף תמונה עדכנית.

אילו סוגי ויזה קיימים?

יש מגוון רחב של סוגי ויזות לארצות הברית. ויזת תייר/ עסקים, ויזת סטודנט/חילופי מבקרים, ויזת עבודה וויזות הגירה למיניהן. לכן, לפני שאתם ממהרים להגיש את הבקשה אנחנו ממליצים לכם להגדיר לעצמכם איזו ויזה אתם צריכים להוציא ורק אז ללמוד את התהליך הרלוונטי אליה.

לסיכום

אם אתם צריכים ויזה לארצות הברית אנחנו ממליצים לכם לקרוא את כל המידע החשוב במאמר הזה לפני שאתם יוצאים לדרך על מנת להשיג את האישור המיוחל.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות