50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

תוכנה לניהול צי רכב: למה כדאי להשתמש בה?

יבוא רכב הוא ניהול עסק פלוס ניהול תהליכי יבוא רכב ועוד. כלומר, זהו ללא ספק ניהול מסוג מורכב ומאתגר, אשר דורש גם שימוש בכלי עזר איכותיים ומתאימים. עבור ניהול צי הרכב ובכלל. לפניכם מאמר היכרות תמציתי, עם כלי עזר מעניין ושימושי מאוד למטרות אלה – תפנית של מטריקס. מה היא תפנית? ומה מיוחד בה?

ניהול צי רכב ברמה הגבוהה ביותר

ניהול יבוא רכב כולל דברים רבים אשר יש לטפל בהם, כאשר אחד המרכזיים הוא כמובן ניהול צי הרכב. זו היא פעילות ליבה חשובה של יבואני רכב, אשר חייבים לנהל בהקפדה, מסיבות מובנות. כיצד עושים זאת? תפנית היא מהשמות הבולטים ביותר בארץ בתחום מערכות התוכנה לעסקים, מזה שנים. במאמר זה, אנו מדברים באופן ספציפי על תפנית כמערכת Enterprise Resource Planning ליבואני רכב. תוכלו למצוא באתר תפנית, את כל המידע על תוכנה זו. אם תבחרו במוצר איכות זה, תגלו שקיבלתם מענה מתקדם ביותר עבור ניהול העסק בכלל, ניהול יבוא הרכב וגם ניהול צי הרכב.

ERP מותאם עבורכם

היבט מיוחד וחשוב מאוד לגבי תפנית, הוא בהיותה מערכת ERP מותאמת מגזר. מה זה אומר? מערכות ERP הן כעקרון מערכות לשימוש כללי בעסקים. ניתן ומקובל, גם להתאים אותן בדרכים שונות למגזר העסקי המיוחד שבו פועלים. תפנית עושה זאת עבורכם כבר מראש, בכך שהיא מותאמת עבור מגזרים שונים. במקרה הנוכחי, אנחנו מדברים על תפנית בגרסה אשר מותאמת ליבואני רכב. זאת, כולל עבור הפעילות המיוחדת של ניהול ציי רכב.

 

 

למה כדאי להשתמש בתפנית ליבואני רכב?

יש כמה סיבות טובות מאוד להשתמש במערכת מסוג זה, בהן

  • הכלי המתאים ביותר למשימה – כלי אשר פותח מראש למטרה זו של ניהול ציי רכב.
  • חסכון בזמן – שהיה לוקח לכם עבור מציאת פתרונות אחרים או התאמת מערכת ERP בעצמכם.
  • חסכון כספי – בעלויות שבהן כל זאת היה עשוי להתבטא.
  • גב חזק – תפנית היא מוצר של חברת הטכנולוגיה המקומית הבולטת והמוערכת מאוד מטריקס.
  • מוצר מקומי – המוצר מותאם באופן הטוב ביותר לשוק המקומי, לשפה העברית, לתקנות כספיות ואחרות, מטבע מקומי, אופני עבודה שמקובלים בארץ ועוד.

מה היא יודעת לעשות?

כמובן, כדאי להשתמש בתפנית ליבואני רכב, גם ובאופן ספציפי תודות ליכולותיה השונות. נציג כעת כמה מהן, על פי החלוקה הטכנית המקובלת במערכות ERP ל"מודולים":

  • מודול יבוא רכב – אשר מסייע בניהול תהליכי יבוא. המודול מאפשר עבודה בשיטות שונות מול כמה יצרנים שדרוש לכם.
  • מודול ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה – יסייע לכם בלוגיסטיקה השוטפת, כגון פעילויות ניהול ובקרת מלאי, ניהול הרכש, ניהול יבוא, ניהול קטלוגים ועצי מוצר.
  • מודול ניהול דגמים ומחירונים – מאפשר לנהל את דגמי הרכבים שלכם באופן מודולארי ודינאמי, כולל סימולציית מחירי רכב ועוד.
  • מודול ניהול מרכזי שירות – אשר נותן מענה לכל הקשור בכך. אם זה ניהול התורים, קליטת רכב במוסך, ניהול משימות ואירועים לאורך שהות הרכב במרכז השירות, עריכת חשבון ללקוח והפקת אישור יציאה. מודול זה גם מסייע לכם בניהול בזמן אמת של מלאי מחסן.

כמובן, בתור מערכת ERP, תפנית כוללת גם מודולים לשימוש כללי. למשל המודול הבולט והחשוב במיוחד של ניהול קשרי לקוחות (CRM).

לסיכום

תפנית עשויה להיות בדיוק כלי העבודה שלו חיכיתם – הדבר שיביא לפריצת דרך באופן ניהול העסק שלכם. וזה סך הכול הגיוני – מקצוענים עובדים עם כלים אשר מותאמים בצורה המיטבית לאופן עבודתם. כך מגיעים לתוצאות הטובות ביותר.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות