50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

5 סיבות לשלב פירות בתפריט היומי שלכם

המודעות לאורח חיים בריא לא פסחה על בני החמישים פלוס, אלא להפך. בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר מבני החמישים מבינים כי זה הזמן לקחת את עצמם בידיים, וזאת על ידי שינוי תזונתי שיוביל גם לאיכות חיים משופרת. ההמלצה הגורפת מצד מומחים לתזונה כמו גם הקהילה הרפואית היא לשלב פירות בתפריט היומי, וזאת בשל שורת היתרונות המיוחסים לפירות. אם גם אתם חשים שהגיע הזמן לשינוי, להלן חמש סיבות לשילוב של פירות – כבר עכשיו.

ריכוז גבוה של מינרלים

בעידן שבו מזון מתועש הפך לחלק משמעותי מתמהיל התזונה של רבים, אין ספק כי הריכוז הגבוה של המינרלים המצויים בתוך הפירות מהווה דרך מצוינת להתגברות על חוסרים תזונתיים ואף להוביל ליצירה של איכות חיים משופרת, בשל התכונות המיוחסות למינרלים בכל הקשור לתפקוד הגוף ואפילו המוח. מגשי פירות מלאים בכל טוב אותם ניתן להזמין דרך חברה מקצועית יאפשרו לכם להיחשף למגוון גדול של פירות עם רכיבים תזונתיים גבוהים המועילים לבריאות.

בוסט של אנרגיה

כידוע, ספורט בגיל 50 הוא חיוני ואף מומלץ בעבור גברים ונשים כאחד. אם אתם מתאמנים באופן קבוע וחשים ירידה באנרגיה, אפשר בהחלט להיעזר בפירות לטובת מתן של אנרגיה –  ללא צורך באכילה של חטיפי אנרגיה עתירי שומן. פרי כמו בננה יכול לספק לכם את האנרגיה לה את זקוקים, ובכך ליצור מערך טבעי לחלוטין שאף יכול לשפר את הביצועים, בעקבות ריכוז גבוה של מינרלים, ויטמינים כמו גם סיבים תזונתיים.

 

5 סיבות לשלב פירות בתפריט היומי שלכם

תרומה לתחושת השובע

ההמלצה היא לאכול פירות עם הקליפה, מאחר ובקליפה של פירות רבים ישנם סיבים תזונתיים שמגבירים את תחושת השובע. במקום למצוא את עצמכם מנשנשים חטיפים, אפשר בהחלט לבצע רכישה של פירות אשר מכילים ריכוז של ערכים תזונתיים גבוהים לצד רמות סוכר נמוכות שנספגות בדם בזמן האכילה ובהתאם לכך תורמות לתחושה של שובע. מאחר ואצל רבים מבני ה-50 פלוס יש קושי בשינוי של הרגל של נשנוש בזמן עבודה, כאן תוכלו לקרוא מדריך המציע דרכים אפקטיביות לאכילה מסודרת אשר היא המפתח לירידה במשקל, חיטוב הגוף ואיכות חיים משופרת.

חיזוק המערכת החיסונית

בתוך הפירות ישנם סיבים פרו-ביוטים אשר הם המזון (והדלק) של החיידקים במעי להילחם בחיידקים שעלולים לחולל דלקות או מחלות. מחקרים שנערכו בתחום מצאו כי צריכה מוגברת של פירות יכולה לעודד את החיזוק של החיידקים החיובים בגוף, ובהתאם לכך לתרום לא רק לפעילות המערכת התקינה של המעיים אלא גם לחיזוק של המערכת החיסונית.

התגברות על חוסרים תזונתיים

בדיקת דם פשוטה יכולה לגלות לכם כי אתם סובלים מחוסרים תזונתיים אשר משפיעים על הבריאות, הפעילות המוחית ואפילו רמות הריכוז. באמצעות שילוב של פירות בתפריט תוכלו להתגבר על החוסרים של ברזל, סידן, אבץ ועוד ובהתאם לכך ליצור בעבורכם כמו גם בעבור בני המשפחה תפריט מאוזן שלוקח בחשבון את הרכיבים התזונתיים, לטובת יצירה של שינוי ממשי שיגיע לידי ביטוי גם בגוף אבל גם בנפש.

לסיכום

שילוב של פירות בתפריט בעבור בני ה-50 פלוס היא חלק משמעותי וחיוני בתהליך של יצירת איכות חיים משופרת. בעידן שבו תוחלת החיים עולה והיכולת להמשיך את שגרת החיים גם בגילאים מבוגרים נמצאת במגמת נסיקה, אין ספק כי רכישה של פירות טריים דרך הזמנה של מגש פירות מהווה דרך קלה ופשוטה לשילוב של פירות בתפריט, ובהתאם לכך קבלת שלל היתרונות הבריאותיים אותם הצגנו כאן במדריך.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות