50+ שנות ניסיון

הבית החדש של גילאי 50+

מסבא וסבתא באהבה: 5 המתנות הכי שוות לתת לנכד שלכם ביום ההולדת שלו

הנכד שלכם גדל בשנה ואתם, סבא וסבתא, בטח מתרגשים לקראת היום הולדת הקרב. ילדים עד גיל מאוחר, מחכים בכיליון עיניים לרגע בו הם יקבלו מתנות. לכן כדאי להעניק את המתנות הכי כיפיות והכי שוות. אז איזה 5 מתנות מקוריות ושימושיות תוכלו להעניק לנכד? הנה כמה הצעות:

קונסלת משחקים

זה נכון שילדים מבלים זמן רב מול מסכים, אבל כדי שהם יעשו את זה בצורה איכותית, תוכלו לרכוש עבורם קונסולת משחקים שיש בה משחקים חכמים וכאלה שמפעילים את כל הגוף וגם את הראש. רכשו קונסולה או משחק שמתאים לקונסולת משחקים קיימת עבור מסיבת יום ההולדת של הנכד. בחרו משחקים שמציעים ידע, הפעלת הגוף והראש, או משחק שמספק שיפור קואורדינציה. נסו להבין איזה משחק הוא תמיד רצה ולא הספיק לקנות. כדאי להתייעץ עם מוכרים בחנויות מחשבים כדי לדעת מה פופולארי בקרב ילדים בגילו של הנכד.

סדנה מרתקת

אם בא לכם לאפשר לילד לנכד שלכם פעילות כיפית: תוכלו לבחור עבורו סדנה במגוון נושאים ותחומים. זאת יכולה להיות סדנת אילוף כלבים או סדנת נגרות, זאת יכולה להיות סדנת חשמל, או מדע ויצירה, וכל מה שתעלו על הדעת! סדנאות קצרות לילדים יכולות לקחת את הנכד שלכם אל עולם תוכן מרתק ותחומי עניין חדשים ומעניינים במיוחד! כך הנכד יוכל לפתח כישורים ותחביבים כיפיים.

 

 

מנוי לבריכה או לחדר הכושר

כשהנכדים גדלים והופכים לנערים, הם הופכים להיות יותר מודעים לגבי כושר גופני ופיתוח הגוף. כדי לאפשר להם לממש את הרצון שלהם לגוף בריא ושרירי: תוכלו לבחור עבורם מנוי לחדר כושר לתקופה מוגבלת או מנוי של כמה חודשים לבריכה בחודשי הקיץ לטובת פעילות גופנית. מתנה כזאת תהיה שימושית ובריאה.

משחקים וערכות יצירה

בגילים צעירים יותר אפשר לפתח אצל הנכד יכולות יצירה ויכולות מוטוריות, בעזרת מתנה שימושית ומרתקת. כדי לעשות זאת תוכלו לבחור מגוון משחקי יצירה שיפתחו את הכישורים המוטוריים אצל הילד. לדוגמא: אפשר לבחור ערכות יצירת בובות גרביים או ערכות פיסול בפימו לילדים. אפשר לבחור גם משחקים קלאסיים כמו לגו, קוביות ושאר משחקים מוכרים וממותגים.

שעון ספורטיבי

לילדים בכל הגילים אפשר לקנות שעון ספורטיבי וממותג. בחרו שעון שאפשר לצלול אתו, כזה שאפשר לענוד במשחק כדורגל או בכל פעילות ספורטיבית מבלי שהוא ייהרס. בחרו שעון אופנתי שהנכד יענוד בגאווה ויראה לחברים.

אז אם בא לכם לרגש ולפנק את הנכד, זה הזמן לבחור עבורו את המתנה הנכונה ביותר ולהעניק אותה עם ברכה יפה מהסבים האוהבים.

מאמרים נוספים

לא מוותרים על חיי חברה

נגישות